Alt Coin

Santiment Duyurdu: Bu 6 Altcoin, Fırsat Bölgesine Girdi!

Ocak ayı Bitcoin’de %20, piyasa genelinde %50’ye varan düzeltici fiyat hareketleriyle son buluyor. 10 Kasım doruğundan bu yana neredeyse tüm kripto para üniteleri ATH fiyatlarından yarı yarıya kıymet kaybetti. On-chain analitik firması Santiment tarafından sağlanan datalar, Ripple (XRP), Uniswap (UNI) ve 4 altcoin projesinin fırsat bölgesine girmiş olabileceğini gösteriyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

UNI, XRP, GRT, AAVE, COMP ve LRC fırsat bölgesinde

Santiment metriklerinin gösterdiği üzere, kripto para piyasası son aylarda epeyce dalgalıydı ve sert düşüşler görüldü. Yükseliş beklentilerinin geçersiz kalmasıyla birlikte düşüş ivmesi daha da derinleşti. Sonuç olarak, Bitcoin 40 bin ve Ethereum 3 bin dolar takviyelerini kaybederken, Uniswap (UNI) fiyatı 10 dolara kadar gerilediği için en düşük düzeylere ulaştı. Mevcut düzeylerde 3 Mayıs ATH fiyatının %76.32 altında süreç görüyor. MVRV üzere metrikler, traderların satın almaya yöneldiği vakte işaret eder. Her vakit olduğu üzere, her uzun kayıp periyodu çoklukla traderların sabrını satın alma fırsatlarıyla ödüllendirir. Santiment’e nazaran, XRP ve Uniswap üzere altcoin projeleri tüm vakitlerin negatif MVRV düzeylerine ulaştığı için giriş fırsatları sunuyor. Firma gün için tahlillerinde MVRV metriğine nazaran satın alma bölgesine giren 6 altcoin’i paylaşıyor:

Uniswap, son fiyat düzeltmeleri sırasında trader karlarının bilhassa sert düştüğünü gören birkaç kriptodan biridir. MVRV üzere metrikler, trader ağrısının satın alma pencerelerini ortaya çıkardığına işaret eder. UNI, XRP, GRT, AAVE, COMP ve LRC.

Altcoin Ripple finansmanı %46 büyüdü

Santiment, XRP’nin Haziran 2021’in sonundan bu yana en negatif ortalama MVRV düzeyinde olduğunu belirtiyor. Düşüşe karşın, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa mühlet evvel şirketinin bankada 1 milyar dolar ile bugüne kadarki en güçlü finansal konumda olduğunu belirtti. Şirketin yakın tarihli raporuna nazaran, dördüncü çeyrekte “Talep Üzerine Likidite” (ODL) müşterilerinin 1 milyar doları geçmesine bağlı olarak, geçen çeyreğe nazaran %46 artış kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.