Alt Coin

Santiment, Gözleri Bu 7 Altcoin’e Çevirdi: Büyük Artışlar Olabilir!

2022’de kripto para alanı, şimdi önemli bir yükseliş yaşamadı. Bu ortada, birkaç altcoin, kaldıraçlı konumlarda bir artışa şahit oldu. Bunu takiben traderlar, daha süratli ve daha sağlıklı getiriler için radarlarını yetenekli alternatifler üzerine kurdular. Bir kripto para data platformu ise birtakım altcoin’lerin daha çok yükseliş yaşayabileceğini sav ediyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Santiment, bu altcoin projelerinin yükselebileceğini argüman ediyor

Tanınan bir kripto para data kaynağı olan Santiment’e nazaran, şu anda farklı kripto paralarda kaldıraçlı kısa (short) konumlarda kayda bedel bir artış var. Firma; Ankr (ANKR), Nem (XEM), SIA, Monero (XMR), Axie Infinity (AXS), Digibyte (DGB) ve Binance Coin (BNB) üzere altcoin’ler için ortalama borsa fonlama oranlarının negatif olduğunu belirtiyor. Santiment’e nazaran, short durumlar tasfiye edilirse büyük fiyat artışlarına yol açabilir. Uzmanlara nazaran XMR, AXS ve BNB üzere kripto paralar sağlam temellere sahiptir ve bir değil birçok nedenden ötürü tercih edilebilir varlıklardır.

Bu altcoin’lerin kimilerinde yaşanan gelişmelere bakılırsa, örneğin Monero kısa mühlet evvel bir kripto para borsası olan Crypton’da listelendi. Öte yandan Axie Infinity, metaverse dünyasının öncü varlıklarından biri oldu ve P2E alanında öne çıkmasını sağladı. Axie Infinity, son vakitlerde Twitter’da en çok bahsedilen birinci 10 NFT projesi ortasında yer aldı. Platformun toplumsal hacimleri ve etkileşimleri yükseliyor. Son olarak Binance’in kripto parası BNB’de, protokolün geliştiricileri daha evvel mevcut üç aylık coin yakım düzeneğinin yerini alacak otomatik yakım düzeneğini duyurmuştu.  Ek olarak, yakın vakitte yapılan bir duyuru Binance’in Certik ağ yükseltmesini destekleyeceğini doğruluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.