BitcoinKripto Haber

Santiment Gözleri SHIB ve Bu 2 Coin’e Çevirdi: İzlemelisiniz!

Kripto para analiz firması Santiment, yatırımcıların meme coin Shib Inu (SHIB) için potansiyel olarak büyük rallilere işaret edebilecek, bir on-chain metriğe yakından bakmaları gerektiğini söylüyor. Santiment, SHIB’teki balina akımına dikkatleri çekiyor.

Santiment: SHIB balina işlemlerinin sayısını izlemelisiniz!

Santiment, 109.100 Twitter takipçisine, 100.000 doları aşan SHIB balina işlemlerinin sayısını izlemesini söylüyor.

Bu işlemler kümeler halinde geldiğinde, genellikle onları fiyat artışları takip eder.

SHIB, Coinbase’in tüm platformlarda Ethereum tabanlı meme coin için destek eklediğinde geçen ay bir yükseliş yaşadı. Bu ayın başlarında Tesla CEO’su Elon Musk, Shiba Inu yavrusunun bir fotoğrafını tweetleyerek Dogecoin (DOGE) rakibi için başka bir ralliyi ateşledi.

Santiment: Madenciler zulalarına Ethereum ekliyor

Santiment ayrıca, madencilerin son birkaç ayda zulalarına 2,2 milyar doların üzerinde ETH eklediğini belirterek Ethereum’a (ETH) da bakıyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, yaklaşık altı hafta içinde ilk kez 3.900 doların üzerine çıktı ve ilginç bir fenomen, yükselen madencilerin varlıkları oldu. Son üç ayda madenciler, şu anda sahip oldukları 658.000’e 580.000 ETH ekledi.

Santiment: Bitcoin adreslerinin sayısı son beş hafta içinde önemli ölçüde arttı

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto analiz firması 100-1.000 BTC arasında bakiyesi olan adres sayısının yükseliş trendinde olmaya devam ettiğini söylüyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100 ila 1.000 BTC arasında tutan Bitcoin adreslerinin sayısı son beş hafta içinde önemli ölçüde arttı. Beş hafta öncesine kıyasla bu balina adreslerinden 254 tane daha var ve bu kısa sürede %1.9’luk kayda değer bir artış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.