Alt Coin

Santiment, Ralli Yapacak 9 Altcoin’in İsmini Verdi!

Analitik firması Santiment’in datalarına nazaran, Axie Infinity (AXS), Monero (XMR) ve dört altcoin daha ralli için hazır görünüyor. Ayrıyeten şirket, DeFi altcoin’lerini de inceliyor ve kimilerine dikkat çekiyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Santiment: AXS ve bu 5 altcoin fırsatlar sunuyor!

AXS ve XMR’nin yanı sıra firma, merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Quantum (QTUM), Web3 odaklı proje Ankr, Solana tabanlı likidite sağlayıcısı Raydium (RAY) ve XRP rakibi DigiByte’ı (DGB) öne çıkarıyor. Santiment mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Rastgele bir anda düşüş eğilimi gösteren yatırımcılar tarafından çok derecede açığa alınan en az birkaç kripto para vardır. En son tahlilimiz, potansiyel fırsatlar için XMR, AXS, QTUM, ANKR, RAY ve DGB’nin negatif fonlama oranlarına dikkat çekiyor.

Santiment: Bu 3 DeFi altcoin’i boğa görünüyor!

Kısa müddetli bir sıkışma, piyasa çok ölçüde açığa satışa girdiğinde meydana gelir ve akabinde, tasfiyelerin zincirleme tepkisine ve hasebiyle güçlü bir ralliye neden olan beklenmedik bir fiyat artışıyla karşılaşılır. Firmaya nazaran, Monero’da düşüş yaşayan yatırımcılar kendilerini bu türlü bir senaryoya karşı savunmasız hale getiriyor.

Santiment ayrıyeten merkezi olmayan finans kesiminin bu yeni yılda sağlıklı büyümeye hazır göründüğünü söylüyor. Firma, piyasanın birçok yatay süreç görürken, güç gösteren en boğa görünümlü DeFi kripto paralarından üçünü tanımlıyor. Santiment bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi varlıkları 2022’ye başlarken birtakım hoş büyüme işaretleri gösteriyor. YFI (Yearn.Finance), UNI ve AAVE şimdiye kadar hoş bir formda ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.