Alt Coin

Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin’i Piyasaya Boşaltıyor!

Altcoin projesi Polygon’un (MATIC) fiyatı tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine (ATH) yükselirken, kripto analitik firması Santiment, on-chain aktifliğine ve toplumsal ölçümlerine bakıyor.

“Balinalar altcoin biriktirmeyi bıraktı, boşaltmaya başladı”

Önde gelen Ethereum katman-2 ölçekleme tahlili olan Polygon, yararlarının bir kısmından vazgeçmeden evvel Pazartesi günü bir noktada tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2,92 dolara yükseldi ve yazının yazıldığı sıralarda 2,46 dolardan süreç görüyor. Santiment, MATIC’in etkin adres metriğine bakıyor ve altcoin projesinin şu anda ‘uygun ağ etkinliğine’ sahip olduğunu not ediyor:

Günlük 8.000 faal adres çok büyük. Muhtemelen Ethereum’daki en etkin kripto paraların birinci beşinde. Katiyetle en çok kullanılan kripto paralardan biri. Üstün güçlü!

Analitik firması ayrıyeten şu anda MATIC’te ‘kar alma’ olmadığını ve kripto varlığı için düşük döviz girişlerinin olduğunu söylüyor. MATIC’in toplumsal hacmi, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselirken, toplumsal ilgide bir artış görene kadar düşük kaldı. Santiment, balinaların son birkaç gün içinde MATIC biriktirmeyi bıraktığını belirtiyor ve değerlendirmesini şu halde bitiriyor:

Gördüğümüz sorun şu ki, ATH olmasına karşın, faal mevduat açısından göreli bir karşılık eksikliği görüyoruz. Ve balinalar boşaltıyor. Muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde kimi satışlar görebiliriz. Böylelikle MATIC düzeltme yaşayabilir ve sonra öbür bir ayağı üst itebilir.

Bu ortada Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, geçen hafta, Polygon, merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) Opera web tarayıcısına getirmek için Opera Software ile yeni bir iştirak duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.