Alt Coin

Şaşırtan Datalar: Balinalar Düşüşe Karşın Bu Altcoin’den Topladı!

Kripto para balinaları, fiyat düzeltmesine karşın bir altcoin projesinden çokça satın alıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Balinalar, düşüşe karşın bir altcoin projesinden çokça satın alıyor!

Tahlil firması IntoTheBlock, Crypto.com platformuna güç veren kripto para ünitesi olan Crypto.com Coin (CRO)’un %93’ünün “büyük sahipler” yani balinalardan oluştuğunu bildiriyor. Daha evvel bildirdiğimiz üzere, sahibi AEG ile yapılan bir mutabakatın akabinde Staples Center, Aralık ayından itibaren Crypto.com Arena olarak anılacak. Bu haberin akabinde altcoin, Kasım ayının sonunda yaklaşık 0,97 dolar üzere rekor bir düzeye yükseldi.

CRO o vakitten beri düzeltildi ve şu anda 0,57 dolar civarında süreç görüyor. IntoTheBlock, “büyük hissedarları” CRO’nun dolanımdaki arzının en az %0,1’ini elinde tutan kuruluşlar olarak kıymetlendiriyor. Varlığın mevcut sirkülasyondaki arzı kabaca 25,2 milyar CRO’dur, yani %0,1’i 25,2 milyon CRO’dur ve yaklaşık 14.347 milyon dolar kıymetindedir. Kripto tahlil firması ayrıyeten Crypto.com yatırımcılarının %71’inin şu anda CRO yatırımlarından kâr ettiğini, buna karşılık %7’sinin başabaş durumda olduğunu ve %22’sinin ise para kaybettiğini de ekliyor.

IntoTheBlock, CRO yatırımcılarının durumunu inceliyor

Yatırımcıların sahip oldukları müddete nazaran bakıldığında IntoTheBlock, adreslerin %28’inin 1 yıldan fazla bir müddettir CRO‘ya sahip olduğunu, %49’unun token’ı 1-12 ay ortasında elinde tuttuğunu ve adreslerin %23’ünün bir aydan az bir müddettir CRO’ya sahip olduğunu belirtiyor.  Analiz firması ayrıyeten, birebir periyotta borsalarda harcanan 157,26 milyon dolarlık CRO’ya kıyasla, 100,44 milyon dolarlık CRO’nun borsalara boşaltıldığını da belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.