Alt Coin

Şaşırtan Liste: ABD’li Milletvekilleri, Bu 9 Altcoin’den Alıyor!

Olağandışı piyasa faaliyetlerini takip eden bir platform olan Unusual Whales tarafından yakın vakitte yayınlanan bir rapora nazaran, daha fazla ABD Kongre üyesi daha geniş kripto sanayisinde durum alıyor üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak, ABD’li milletvekillerinin yatırım yaptığı 9 altcoin projesini aktarıyoruz…

Milletvekillerinin Bitcoin ve altcoin yatırımı ortaya çıktı

Altyapı yasasının yarattığı belirsizliğe ve kripto paralar ile ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ortasındaki dalgalı ilgiye karşın, Kongre üyeleri 290.000.000 dolarlık pay senedi, 140.000.000 dolarlık opsiyon ve 124.000.000 dolarlık özel sermaye fonları ve kripto para ticareti yaptı. Rapora nazaran üyeler, 12 farklı kripto para ünitesinde toplam 25 direkt süreç yaptı. En yüklü ölçü, senatör Cynthia Lummis’in 2013 ve 2021 yılları ortasında satın altığı yaklaşık 100.000 dolar kıymetindeki BTC oldu.

Epeyce açık kelamlı ve ateşli bir kripto destekçisi olan Senatör Pat Toomey, geçen yıl yalnızca 30.000 dolarlık kripto satın aldı. Devir içinde portföyüne GBTC ve ETHE trust fonlarını ekledi. Alabama temsilcisi Barry Moore, Cardano’da (ADA) 45.000 dolar ve Ethereum’da (ETH) 15.000 dolar biriktirdi. Siyasetçi tıpkı vakitte DOGE çılgınlığına da karışmıştı, bu nedenle hala göğüs coin’in kıymetli bir kısmını elinde tuttuğuna inanılıyor.

Mart 2021’de BAT ve CELO satın alımıyla kripto paralarını halka açıklayan birinci milletvekili olan Mark Green; Nisan ayında portföyüne XLM, LINK, DOGE, ETC ve EOS ekledi.  Son olarak Demokrat Marie Newman, Senatör Toomey ile birlikte Grayscale Bitcoin Trust’ta (GBTC) en az 50.000 dolarlık pay satın aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.