Alt Coin

Sepetinde Çokça SHIB Olan Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı!

En büyük 1.000 Ethereum balinasını izleyen WhaleStats, ”Gimli” isimli en büyük Shiba Inu (SHIB) balinasının metaverse coin SAND’dan 3 milyon dolarlık satın aldığını paylaşıyor. Bu balinanın toplam SAND bakiyesi 585.844 üniteye ulaşırken, en büyük ikinci ETH balinası da SAND birikimlerini artırıyor. İşte altcoin balinalarının son atakları ve ayrıntılar…

En büyük SHIB balinası SAND birikimlerini arttırıyor

Şu anda 1 trilyon Shiba Inu (SHIB) tutan ve WhaleStats’ta altıncı sırada yer alan bir kripto balinası “Gimli”, SAND birikimlerini artırdı. Balina dedektifinin web sitesine nazaran, ”Gimli” ek 3.913.438 dolar kıymetinde 585.844 SAND satın aldı. Bu, büyük yatırımcı tarafından tutulan SAND token’lerinin toplam bakiyesini 3.132.275 yahut 19.528.762 dolar kıymetine ulaştırıyor.

  • SAND, The Sandbox’ın mahallî kripto para ünitesidir ve CoinMarketCap bilgilerine nazaran piyasa kıymetine nazaran 32. sıradadır. Yazım sırasında, SAND gün için %3,55 düşüşle 6.35 dolardan süreç görüyor.

Son 24 saat içinde, ikinci en büyük Ethereum balinası 5.775.962 dolar pahasında 859.518 SAND satın aldı. WhaleStats süreçleri aşağıdaki tweet’te aktardı.

Shiba Inu, ETH balinaları ortasında en büyük dolar durumuna sahip

WhaleStats tahlili, Shiba Inu’nun ETH balinaları ortasında dolar kıymetine nazaran en büyük token konumu ve Ethereum’dan sonra ikinci en büyük uzun vade yatırım olmaya devam ettiğini gösteriyor. Ethereum balinası “Gimli”, Kasım ayında ve Aralık ayının başlarında Shiba Inu satın alma çılgınlığıyla ün salmıştı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Aralık ayında gizemli alıcının 1,1 milyon dolar bedelinde 28 milyar SHIB token satın aldığı tespit edildi. Şu anda, ünlü balina 50.026.428 dolar kıymetinde 1 trilyon Shiba Inu’ya sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.