Alt Coin

SHIB Balinaları, Bu 10 Altcoin’in Peşine Düştü: İşte Liste!

Blockchain data izleyicisi WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum balinasının satın alma listesinde Shiba Inu’nun (SHIB) birinci sıraya geri döndüğünü paylaştı. 1 milyonun üzerinde cüzdana ulaşan SHIB, Ethereum (ETH) ve Decentraland (MANA) üzere 10 altcoin projesiyle balina cüzdanlarını dolduruyor.

SHIB balinaları bu 10 altcoin projesini de stokluyor

Shiba Inu (SHIB), en büyük 1.000 Ethereum balinası tarafından en çok satın alınan token mevkiine geri döndü. WhaleStats tarafından sağlanan bilgilere nazaran Shiba Inu balinaları aşağıdaki 10 altcoin projesini de tutuyor.

  1. Twitter DAO (27 milyon dolarlık token konumuna sahip)
  2. RON (21.4 milyon dolar)
  3. Ethereum (ETH) (18,4 milyon)
  4. Stablecoin USDC (4,5 milyon)
  5. OKEx borsasının kripto para ünitesi OKB 4,1 milyon dolar

Listenin ilerleyen sıraları:

  • Polygon (MATIC)
  • Decentraland (MANA)
  • Bitpanda Ecosystem Token (BEST)
  • Crypto.com Coin (CRO)
  • Discord DAO

Shiba 1 milyon cüzdanı aştı

WhaleStats’a nazaran Shiba Inu cüzdan sayısı şu anda 1.156.230 ve büyümeye devam ediyor. Shiba Inu’nun en büyük 100 balinası birebir biçimde ortalama SHIB bakiyelerini %29,43 artırırken, ortalama SHIB kıymeti %38,63 arttı.

Shiba Inu’dan son gelişmeler

Göğüs token kısa mühlet evvel Amerikan siyasi telaffuzuna girdi. Bir tweet’te Arizona Senatörü Wendy Rogers, SHIB’yi anlamasa da özgürlüğü anladığını söyleyerek, insanların istedikleri kripto para ünitesini satın alabilmeleri gerektiğini belirtti. Avustralya’nın en büyük bağımsız görüntü oyunu geliştiricisi PlaySide Studios, Twitter’da Shiba Inu gelişicileri ile olan alakasının bir oyna-kazan oyununun piyasaya sürülmesinin ötesine geçeceğini duyurdu. Heyecanını gizlemeyen oyun şirketi, “gerçekten mükemmel bir şey” geliştirdiğini tez ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.