Alt Coin

SHIB Balinası Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin’den Aldı!

Dev markalarla iş birliğini sürdüren, ayrıyeten yakın tarihli NFT ve metaverse duyurularıyla topluluğunu canlı tutan Shiba Inu (SHIB), bugün, bir balinanın milyonluk Polymath (POLY) token satın alımıyla art planda kalıyor.

Devasa SHIB balinası Polymath’a (POLY) yöneldi

WhaleStats tarafından sağlanan datalar, beş trilyon Shiba Inu’ya sahip bir kripto balinasının, yakın vakitte yapılan bir satın alma ile cüzdanını büyüttüğünü gösteriyor. Yakın tarihli bir tweet’e nazaran, balina dedektifi tarafından izlenen birinci 1.000 ETH cüzdanı ortasında 30. sırada yer alan balina, 1.170.285 dolara muadil 2.810.227 POLY satın aldı.

Polymath (POLY), 364.023.608 dolarlık canlı piyasa kıymeti ile CoinMarketCap sıralamasında 142. sırada yer alıyor. POLY şu anda 0.4101 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %2,55 yükseldi. Ayrıyeten 898.550.830 POLY coin dolanım arzına ve 67,341,516 dolar 24 saatlik süreç hacmine sahip.

Lakin WhaleStats tarafından sağlanan detaylı bilgiler, balinanın hala çoğunlukla Shiba Inu’ya bahis oynadığını gösteriyor. Twitter DAO’nun yanı sıra SHIB, kelam konusu balina için beş trilyon token yahut 94.180.784 dolar pahasında tutulan en büyük kripto para ünitesi olarak görülüyor.

Shiba Inu büyük haberi duyurdu

Yeni bir Twitter gönderisinde SHIB, Welly’s isimli bir İtalyan fast food restoranı ile iştirakini açıkladı. Welly’nin Shiba Inu köpeğini yeni maskotu olarak benimsemesi ve göğüs coin’in anonim yaratıcısı Ryoshi ile ilgili yeni bir sloganı ile tam bir marka değişikliği halihazırda devam ediyor. Mutfağı ve pazarlama taktikleri de değiştirildi. SHIB, göğüs coin devi Dogecoin ile birlikte işletmede kabul edilecek.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu topluluğunu heyecanlandıran birkaç tweet paylaşıldı. Çeşitli televizyon ekranlarına yerleştirilen SHIB logosunu gösteren bir teaser ve akabinde iki mutfak aleti ile izleyicilerden sonunda yanıtı varsayım etmelerini istendi. Binlerce cevap SHIB ve McDonald’s, Burger King yahut KFC işbirliklerine işaret etti. Daha evvel, SHIB grubu SHIBerse’yi metaverse ve Shiba Inu topluluğu için sürükleyici bir tecrübe olarak nitelendirerek açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.