Alt Coin

SHIB Başkanı: Shiba Inu, Piyasası Sallayacak Bir Haberle Geliyor!

Shiba Inu başkanı Shytoshi Kusama, topluluğu heyecanlandıran ve merakta bırakan bir muahedenin kapıda olduğunu duyurdu. Öteki yandan, Shiba bulunduran cüzdan sayısı artıyor ve Shiba takımı, Wormhole kontratlarıyla ilgili en son olay hakkında CoinMarketCap grubuyla görüştüğünü paylaştı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

SHIB başkanı, piyasa sallayacak büyük fikri doğruladı

Shiba Inu’nun gizemli geliştiricisi Shytoshi Kusama, yakın tarihli Twitter paylaşımında muahedeye varılması taktirde göğüs token için dev haberlerin kapıda olduğunu söyledi. Shytoshi, aşağıdaki tweette, kripto para piyasasını sarsabilecek tez bir fikri Shiba Inu Çekirdek Grubuna ilettiğini söylüyor. Lakin, “büyük fikre” ve zamanlamasına dair şimdi detay verilmedi. Shiba’nın geliştirici grubu daha evvel gizemli bir teaser yayınlamıştı ve oyun piyasasına giriş yapacağı iddia edildi.

SHIB başkanı ayrıyeten, tekrar tam olarak ne olduğu muhakkak olmayan bir görselle, ekosistem için “bir şeylerin” hazırlandığını tweetledi. Bu paylaşımla ilgili bir soru-cevap yayınında, Shiba’nın resmi Discord moderatörü Queenie, önümüzdeki haftalarda topluluğu bekleyen büyük bir sürprizin olduğunu ima etti. Fakat, tekrar daha fazla detay vermeden topluluk merakta bırakıldı.

Shiba Inu ağ metrikleri canlanıyor

WhaleStats bilgilerine nazaran SHIB cüzdanlarının sayısı sessizce artıyor. Shiba Inu topluluğu, SHIB ekosistemindeki bir sonraki büyük öğeyi hevesle beklerken ağ metrikleri hızlanıyor. Shiba takımı, geçtiğimiz saatlerde CoinMarketCap’in SHIB geliştirici takımına ulaştığını ve Wormhole kontratlarıyla ilgili en son olayıyla ilgili görüşmelerde bulunduğunu duyurdu.

SHIB fiyatı, son günlerin düzeltici fiyat hareketleri akabinde, yazım sırasında 0.000027 dolar civarında süreç görüyor. CMC datalarına nazaran son 24 saat içinde sabit kaldı ve geçen haftaya nazaran %13 paha kaybetti. Balina takipçisi WhaleStats, Shiba Inu’nun toplam 1.149.048 cüzdana dağıldığını gösteriyor. SHIB, şu anda 1.4 milyar dolar token durumuyla en büyük 1.000 Ethereum balinasının toplam varlığının %13.4’ünü oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.