Alt Coin

SHIB de Listede: Balinalar En Çok Bu Altcoin’lerden Alıyor!

Shiba Inu (SHIB), bir defa daha en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı tarafından en çok satın alınan token’lerden biri haline geldi. Ani satın alma gücü, token’in balina cüzdanları üzerindeki en büyük USD fiyatı olarak birinci sırayı kaybetmesinden sonra ortaya çıktı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

SHIB, balina varlıkları içinde ikinci sırada yer aldı

WhaleStats balina izleme servisine nazaran, Shiba Inu (SHIB) büyük cüzdanlar ortasında en çok satın alınan token’ler ortasında birinci 10’a girdi. Satın alma hacmi, balinaların sahip olduğu ölçülere kıyasla değersiz kalırken, bu tekrar de token’e olan ilginin varlığını gösteriyor.

TradingView’deki hacim göstergesine nazaran, traderlar varlığı faal olarak takas etmeye istekli değil ve Ethereum (ETH) yahut Bitcoin (BTC) üzere daha büyük kripto paraları tercih ediyor. Traderların düşük aktivitesi, hafta sonu olmasına da bağlanabilir (geleneksel finansal piyasalar için).

Balinaların satın alma faaliyeti değerli bir gösterge olsa da, balina adreslerindeki balina varlıklarının toplam bedeli 1,5 milyar dolara ulaştı ve bu da SHIB tokeni’nin toplam varlıklarda ikinci sıraya düşmesine neden oldu.

Birincilik, 1,6 milyar doları aşan bir sermaye ile tutulan FTX Token (FTT)’nin elinde bulunuyor. SHIB’in ikinci sıraya düşmesini, birincilik için iki varlığın uzun bir gayreti izledi. Fakat ne yazık ki yatırımcıları için Shiba Inu, balinalardan gelen varlığa yaklaşık 300 milyon dolarlık girişten sonra bile liderliğini kaybetti. Basın vaktinde, Shiba Inu son 24 saatlik vakit diliminde %2,47 kayıpla 0,00003043 dolardan süreç görüyor. Kripto analisti Arman Shirinyan’a nazaran, SHIB süreçlerinin 0,00003 dolar takviye bölgesinin üzerinde olması nedeniyle varlık üzerindeki toparlanma rallisi şimdi sonuçlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.