Bitcoin

SHIB de Listede: İşte Reddit’te Patlama Yaşayan Altcoin’ler!

BTC, Reddit’te en çok bahsedilen kripto. Listede ADA 3. sırada yer alırken, SHIB 7. sırada yer alıyor. 21 Aralık Salı günü piyasa bedeline 40 milyar dolarlık girişi takiben, Bitcoin’in (BTC) toplumsal medya platformu Reddit’te en çok bahsedilen kripto para ünitesi olduğunu gösteriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

SHIB listeye girdi

Kripto para hassaslık tahlil aracı Memeberg Terminal’e nazaran, son 24 saat içinde, BTC 697 mention aldı. Bu %9.42 artış manasına geliyor. Bilhassa, kripto ve pay senedi tabanlı alt dizinlerden gelen dataları tahlil ederek, trend olan kripto paraları ve pay senetlerini görüntüleyen araca nazaran ADA üçüncü sırada ve SHIB yedinci sırada yer aldı. ADA, %8,6’lık bir artışla 202 mentiona sahip olurken, mentionlarda son 24 saatte en değerli yüzde artışı, günlük %171.79 artış ve 106 mention ile SHIB’den geldi. En çok bahsedilen 10 listesindeki başka kripto para üniteleri ortasında Ethereum, Polkadot, Loopring, Terra, Algorand, Crypto.com ve Polygon yer alıyor.

Bilhassa, Reddit üzere toplumsal medya siteleri, kripto para üniteleri hakkında konuşmaları kolaylaştırmak için artık çok kıymetli ve ana akım medyaya alternatif teşkil ediyorlar. Bilhassa, Bitcoin’in alt dizin topluluğu, her gün daha fazla kullanıcının katılmasıyla dünyanın özgün kripto para ünitesi olarak popülaritesini artırmaya devam ediyor. Finbold tarafından elde edilen datalar, Bitcoin subreddit’inin 8 Haziran 2021 itibariyle global olarak 3.05 milyon aboneye ulaştığını gösterdi. SHIB, tıpkı vakitte Twitter’da en çok takip edilen 4. kripto. Son aylarda geniş çapta dikkat çeken SHIB, şu anda 2,3 milyon takipçisi ile Twitter’da dünya çapında dördüncü en tanınan kripto para ünitesi. Buna karşılık, Bitcoin 3,9 milyon takipçi ile listede ikinci sırada yer alıyor. Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun toplumsal platformlarda artan popülaritesinin gösterdiği üzere, artan çevrimiçi takip, bir projenin yahut para ünitesinin muvaffakiyetinin kıymetli bir göstergesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.