Alt Coin

SHIB Değil: Balinaların En Çok Trade Ettiği Altcoin Açıklandı!

En üst 1000 Ethereum balinasının süreçlerine yakından bakıldığında MATIC’in LINK’i geride bıraktığı görülüyor. Büyük bir blockchain data sağlayıcısı olan Whale Stats’a nazaran, MATIC şu anda birinci 1000 Ethereum sahibi ortasında en sık süreç gören altcoin oldu ve SHIB ve LINK’i geçti. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Balinlar bu altcoin projesini trade ediyor

WhaleStats blockchain platformu tarafından paylaşılan analitik bilgilere nazaran, piyasa kıymetine nazaran 13. sırada olan tanınan altcoin Polygon’un mahallî MATIC tokeni, LINK’i bu onurlu konumdan iterek en büyük 1.000 Ethereum balinası içinde en çok süreç gören token unvanını aldı. MATIC, satın alınan dördüncü kripto para oldu. Son 24 saat içinde MATIC, onu takip eden LINK ile birlikte en çok satın alınan dördüncü kripto para oldu. Ethereum burada birinci sırada yer alıyor ve USDC ve USDT stabilcoinleri onurlu ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor. Son vakitlerde MATIC, balinalar ortasında SHIB, LINK ve FTX tokeni ile birlikte en tanınan altcoinlerden biri olduğunu kanıtladı.

Balinalar toplu halde MATIC’te stok yapıyor. Hafta sonu boyunca, en büyük Ethereum sahiplerinden kimileri büyük ölçülerde FTX, MATIC ve LINK satın alırken, tüm kripto para piyasası düşüşteydi. 8 Ocak Cumartesi günü, birinci 1000 ETH balinası üç süreçte toplam 7.275.966 MATIC tokeni satın aldı – toplamda 15.144.497 dolara eşit. Toplam 222.801 LINK ve 2.458.959 FTX (85.522.611 dolar değerinde) satın alındı. Birebir gün, Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, anonim kripto para balinaları, 12.119.079 dolara eşit olan 18.2 milyon MATIC tokenini transfer etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.