Alt Coin

SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu!

Tanınan altcoin Uniswap, 24 saatlik yararlarını koruyor. UNI, balinalar ortasında en yaygın olarak tutulan altcoin’ler listesinin başında geliyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Tanınan altcoin Uniswap, balinaların favorilerinden!

CoinMarketCap verilerine nazaran, Uniswap en çok kazananlar ortasında yer alıyor. UNI ayrıyeten, WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, balinalar ortasında en yaygın olarak tutulan kripto paraların başında geliyor. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksine bakıldığında, piyasa artık aşı kaygıda görünüyor. Zira Bitcoin fiyatı ani bir düşüş yaşıyor.

Basın vaktinde bir birtakım altcoin’ler de kıymet kaybediyordu. Uniswap, 2022’nin başından beri yükseldi ve WhaleStats tarafından izlenen birinci 1.000 ETH cüzdanı ortasında satın alınan birinci 10 kripto para ortasında yer alıyor. Buna ek olarak UNI, en yaygın olarak tutulan token olmaya devam ediyor, bu da neredeyse tüm büyük cüzdanların en az bir Uniswap tokenine sahip olduğunu gösteriyor.

Uniswap CEO’su 2022 için değerli açıklamalarda bulundu

Uniswap Protokolü’nün mucidi ve Uniswap Labs CEO’su Hayden Adams, geçtiğimiz yıl 2022’ye girerken Uniswap laboratuvarlarının muvaffakiyetlerini bir dizi tweet’te hatırlattı. Çinli muhabir  Colin Wu, bahse yönelik şu yorumlarda bulundu:

‘Uniswap 2022’de geliştirme tarafını ortaya koydu: Geliştiricileri daha güzel motive etmek ve onları katılmaya teşvik etmek… Kümülatif ticaret hacmi 2022’de 1 trilyon ABD dolarını aşacak.

Aralık 2021’de Uniswap Labs, %99,3’ten fazla onay konsensüsünü yansıtan oylara dayalı olarak Uniswap v3 mukavelelerinin devreye alındığını duyurdu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.