Bitcoin

SHIB, DOGE, BTC, ETH ve Daha Fazlası: İşte En Makus Tahminler!

Kriptokoin.com olarak analistler, etkileyiciler, traderlar ve fon yöneticileri tarafından yapılan en makus kripto kestirimlerinden kimilerine göz atıyoruz. BTC, SHIB, ETH ve DOGE hakkında yapılan ve gerçeklerin epeyce uzağına düşen kestirimler artık epeyce şaşırtan görünüyor.

SHIB, BTC, DOGE, ETH ve öbürleri

Elon Musk’ın SNL’de görünümü Dogecoin için yükseliş göstergesi (Ed Moya). Birçoğu, Musk’ın “Saturday Night Live”da birinci sefer konuk olmasının, Dogecoin’in fiyatını daha da yükselteceğine inanıyordu. Beklentilerin tersine Dogecoin, Musk’ın SNL görünümü sırasında çökmeye başladı.

Bitcoin 10.000 dolara düşüyor (Scott Minerd). Haziran ayında Guggenheim’dan Scott Minerd, 10.000 doların Bitcoin’in “gerçek dibi” olabileceğini kestirim etti, lakin ayılar kripto hükümdarını 28.500 doların altına itmeyi başaramadı.

Bitcoin 2021’i 100.000 doların üzerinde bitiriyor (Tom Lee). Fundstrat’tan Tom Lee, bu yıl tekraren Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 doların üzerinde süreç göreceğini söyledi.

Ethereum bu yıl 10.000 dolara yükseliyor (Megan Kaspar). Megan Kaspar, Yahoo Finance ile yaptığı bir röportajda, ETH’nin yıl sonuna kadar 10.000 dolara yükseleceğini iddia etti.

Shiba Inu sıfıra gidiyor (Peter Mallouk). Kasım ayının başlarında, Mallouk Shiba Inu‘nun sıfıra gideceğini tweetledi. Bu biraz dramatikti zira SHIB, değerli bir gerilemeye karşın piyasa pahasına nazaran 13. en büyük kripto para ünitesi olmaya devam ediyor.

Ethereum bu yıl Bitcoin’i devirecek (Adam Cochran). Ethere’liler bu yıl biraz fazla heyecanlandılar ve “döngüsel” davetler yaygınlaştı. Mayıs ayının başlarında, Adam Cochran, boğa koşusu devam ederse Ethereum’un Bitcoin’i değiştireceğinden “çok emin” olduğunu söyledi.

Stoktan akışa modeli (PlanB). Tesirli stok akış modeli, Bitcoin’in maksadına %50 oranında ulaşamamasının akabinde Aralık ayı başlarında alay konusu oldu. Tekrar de, PlanB, kripto para ünitesinin hala modelin alt bandında süreç gördüğünü sav ederek pes etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.