Alt Coin

SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Favorisi Oldu!

On-chain dedektiflerinden Polygon balinalarının son vakitlerde en çok hangi altcoin projesinden satın aldığına bakalım. SHIB ve Dogecoin 8 Şubat’ta daha yüksek düzeylerde tutunmaya çalışıyordu. WhaleStats datalarını ve tahlillerini Kriptokoin.com okuyucuları içinde derledik.

SHIB yahut DOGE yerine Polygon balinaları POLYDOGE biriktiriyor

Polygon tabanlı göğüs token projesi PolyDoge (POLYDOGE) bugün balinaların en çok satın aldığı kripto para ünitesi. WhaleStats bilgilerine nazaran POLYDOGE bugün metaverse projesi Bloktopia’yı (BLOK) süreç hacmine nazaran geride bıraktı. On-chain izleyicisine nazaran bu aktivitelerle eş vakitli yükselişler görüldü. En büyük 1.000 Matic cüzdanı ortalama 1.84 milyon dolar pahasında ve ortalama 50.560 MATIC ve dokuz token farklı token’e sahip. Polygon ise piyasanın en başarılı ve güvenilen Ethereum ölçeklendirme tahlillerinden biri. WhaleStats datalarına nazaran PolyDoge şu anda Polygon balinalarının birinci on kripto para ünitesi ortasında yedinci sırada yer alıyor.

Yazım sırasında Shiba Inu (SHIB), son 23 saatlik karını %20’nin üzerinde tutuyordu ve geçen haftaya nazaran neredeyse %50 yükseldi. Göğüs tabanlı kripto para ünitesi yazım sırasında 0.000033 dolardan süreç görüyor. Karşılaştırma için Dogecoin fiyatı son 24 saate %2 ile sabit kaldı ve 0.159 dolar bölgesinde. Kısa PolyDoge ve fiyat hareketleriyle devam edelim.

Kısaca PolyDoge ve trend tahlili

Projenin resmi internet sitesine nazaran PolyDoge, Polygon’da en büyük topluluğu oluşturmayı hedefliyor. Göğüs token, sahiplerine, NFT, uygulamalar, airdrop ve farklı DeFi platformlarına erişim halinde çok çeşitli eğlenceli etkileşimler sunduğunu söylüyor. CoinMarketCap datalarına nazaran 3 bininci sıralarda süreç gören göğüs token, balina aktivitelerine eş vakitli yükselişler kaydediyor.

Hayli değişik bir biçimde PolyDoge fiyatı bugün %4.8 yükseldi. Eylül ayında piyasaya sürülen göğüs token projesi, Shiba son 24 saatlik yararını %20’ye ulaştırırken yükselişe eşlik ediyordu. WhaleStats datalarında dikkat çeken nokta, en büyük bin Polygon balinasının PolyDoge birikimini sürdürmesi. Böylelikle göğüs kripto Bloktopia’yı (BLOK) bile girede bırakarak son 24 saatlik vakit diliminde balinaların en büyük birikimi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.