Alt Coin

SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Radarına Girdi!

WhaleStats, Shiba Inu’dan ilham alan bir göğüs coin olan BabyDoge’un en büyük Binance Smart Chain cüzdanları ortasında en çok süreç gören token haline geldiğini paylaştı. BabyDoge, ulaştığı cüzdan sayısıyla da Ethereum’u geride bırakıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Göğüs coin BabyDoge, Ethereum’u geride bıraktı

Tanınan balina dedektifi WhaleStats’a nazaran, BabyDoge, birinci 1000 BSC cüzdanının en sık ticaret yaptığı kripto para ünitesi sıralamasında Ethereum’u geride bırakıyor. 3 Ocak’ın erken saatlerinde, göğüs coin %41,9 artarak 0,000000002993 dolara yükseldi. Yazım sırasında BabyDoge, CoinMarketCap bilgilerine nazaran 0.000000002832 dolardan el değiştiriyor. Bunun dışında, köpek temalı kripto para ünitesini tutan cüzdan ölçüsü 1.110.205 ile rekor kırdı.

  • Ayrıyeten, en büyük 1.000 Binance Coin cüzdanı şu anda şaşırtan ölçüde 45.366.399.736.989 BabyDoge bedeline sahip, fakat yalnızca 121.629 dolara ve 3 BTC’den az.

BabyDoge, Dogecoin’in piyasasından ve bilhassa Elon Musk’tan (büyük bir Dogecoin hayranı) dikkat çekmeye başlamasından sonra ortaya çıkan çok sayıda Dogecoin taklitçisinden biridir. Dogecoin taklitçilerinin listesi BabyDoge, Uncle Doge, MissDoge, Lil Doge, Mama Doge, Sister Doge vb. içerir. WhaleStats, BabyDoge‘nin ulaştığı rekor cüzdan sayısını aşağıdaki tweet’te paylaşıyor.

Baby Doge Coin nedir?

Baby Doge Coin, öteki göğüs coin projelerinden deflasyonist oluşuyla ve pasif gelir imkanıyla ayrılır. Projenin white paper’ine nazaran Baby Doge sahipleri, yalnızca Baby Doge token tutarak ekosistemde gerçekleşen her süreçten otomatik olarak %5 ödeme alıyor.

  • BabyDoge’nin son patlamasını 2 Ocak’ta %50 ile gerçekleştiriyor. Göğüs coin bugünde %20 ile yeşil tahtada birinci sıralara yükseldikten sonra, tüm yararını 2 Ocak tepesine kadar iade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.