Alt Coin

SHIB, DOGE ve BTC Çöküyor: Bu Göğüs Coin ise Patladı!

Geçen yıldan en sıcak trend NFT tabanlı metaverse oyunları, kimi göğüs coin projelerinin entegrasyonlarıyla çeşitleniyor. Bu yazıda, yakın tarihli metaverse, NFT ve oyunlarla ilgili birkaç güncellemeyi duyuran Black Shiba Inu’nun son fiyat hareketlerine bakalım.

Göğüs coin SHIB ve DOGE’yi geride bıraktı

Dogecoin ve Shiba Inu, öteki büyük kripto para üniteleri üzere hafta sonu baskı altında süreç gördü. Öteki yandan, BLACK SHIBA INU (SHIBB), son 24 saat içinde %150 artışla birtakım patlayıcı göğüs token’ler ortasında yer alıyor. Karşılaştırma için SHIBB, Bitcoin ve Ethereum’a karşı %100’den fazla paha kazandı. Birebir süreçte, Dogecoin %3.38 düştü ve 0.1382 dolardan süreç görüyor. Kendi kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu (SHIB), 24 saatlik devirde %5 kayıpla 0.00002075 dolardan süreç görüyor.

  • Santiment verilerine nazaran bu 6 altcoin fırsat bölgesinde. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Black Shiba Inu (SHIBB) neden yükseldi?

Black Shiba Inu, kendisini yararlı bir göğüs token olarak tanımlıyor. SHIBB, birinci on sahibinin daha sonra PancakeSwap’ta süreç görebilecek olan “Bone” token ile ödüllendirileceğini söylüyor. Göğüs token kısa mühlet evvel Twitter’da metaverse, NFT ve oyunlarla ilgili birkaç güncellemeyi Şubat ayında yayınlayacağını duyurdu. Buna paralel fiyatta %150’yi aşan yükselişler gerçekleşti. SHIBB, CoinMarketCap bilgilerine nazaran 350 bin dolar piyasa kıymetine sahip ve son 24 saatlik süreç hacmini 200 bin dolara ulaştırdı. Yazım sırasında, 19 Kasım ATH fiyatı 0.0000007082 doların %90.09 altında süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.