Alt Coin

SHIB, DOGE ve FLOKI Çakıldı: Bu 4 Göğüs Coin ise Uçuyor!

Son vakitlerde, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) üzere kripto paralardan esinlenerek oluşturulmuş göğüs coin’ler, güçlü çıkarlar elde ediyor. Kriptokoin.com olarak en çok yükselen altcoin’leri ele alıyoruz…

SHIB ve DOGE düşerken göğüs coin’ler ivme kazandı

Öncelikle Son of Shib (SON) oldu. SON, son 24 saatte yüzde 121 oranında paha kazandı. Kendisini Shiba Inu’nun oğlu olarak tanımlayan ve Binance Smart Chain’de (BSC) konuşlandırılmış olan proje temel olarak SON tokenini kullanan bir ekosistem oluşturmayı planladığını ve NFT alanına dalmayı planladığını belirtiyor.

Öte yandan Universal Floki Coin (UFLOKI) yüzde 46.75 oranında yükselmiş durumda. Universal Floki Coin, kendisini otomatik tekrar dağıtım yoluyla sahiplerini ödüllendiren uzay-temalı bir Floki tokenı olarak tanımlıyor. Binance Smart Chain tabanlı coin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın evcil köpeği Floki’den ilham aldı. Pazar günü erken saatlerde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 0,0000001458 dolara ulaşan kripto para, Twitter’da 14 milyon dolarlık bir piyasa kıymetine ulaştığını duyurdu.

King Floki V2 (KING) de günün en çok kazananlarından biri oldu. KING, son 24 saatte yüzde 34.6’lık bir yükseliş yaşadı. BSC tabanlı King Floki V2, kendisinin s haftalık bir piyango sistemi olan bir token olduğunu söylüyor. Token, Pazar günü erken saatlerde gerçekleşen soru-cevap oturumu sırasında yeni güncellemeler ve iştirakler duyurdu.

Son olarak MetaDoge (METADOGE) yüzde 4.85’lik bir yükseliş yaşadı. Coin, geçtiğimiz gün boyunca yüzde 40’a kadar yükseldi. MetaDoge, kendisini kripto para ünitesi alanında bir “memecoin artı utility token” olarak tanımlıyor. Pazar günü erken saatlerde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,001643 dolara ulaşan token, Twitter’da 8.1 milyon dolarlık bir piyasa bedeline ulaştığını ve şu anda 10.000’den fazla sahibine sahip olduğunu duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.