Alt Coin

SHIB, DOGE ve FLOKI Çöktü: Bu Şaşırtan Göğüs Coin ise Patladı!

Pazartesi gününün düzeltici fiyat hareketleri piyasa genelinde %3’e varan düşüşlerle sonuçlandı. Süreçte Dogecoin (DOGE) 24 saatlik ziyanını %2.8 seviyesinde tutarken, Shiba Inu (SHIB) %7’ye kadar geriledi. Farklı bir halde, küçük hacimli Baby Shiba Coin (BABYSHIBA) son 24 saat içinde %148 artışla 0.0253 dolardan süreç görüyor. Gelin, göğüs coin piyasasına göz atalım.

BABYSHIBA, SHIB çöküşünü kıymetlendirdi

Baby Shiba Coin (BABYSHIBA) son 24 saat içinde yaklaşık %150 artışla 0.0253 dolara ulaştı. Karşılaştırma için, tıpkı süreçte Dogecoin %2’den fazla düştü ve Shiba Inu’nun ziyanı %5’i aştı. BABYSHIBA ayrıyeten, Bitcoin’e karşı %106’dan fazla ve Ethereum’a karşı %110’dan fazla bedel kazandı. Yükselişin nedenleriyle devam edelim…

Kendisini “Shiba Inu’nun oğlu” olarak isimlendiren Baby Shiba Coin, kripto dünyasında, bilhassa de NFT sahipleri ortasında toplumsal etkiyi arttırmak için inşa edilmiş, Ethereum’a dayalı bir ERC20 tokeni olarak tanımlanıyor. Projenin ardındaki geliştirici takım, CoinGecko’da ve CoinMarketCap’te yeni listelendiğini ve ayrıyeten Uniswap’ta yayında olduğunu duyurmak için Twitter’a gitti.

  • CoinGecko yahut CoinMarketCap listeleri akabinde fiyatların yükselişe geçtiği sıkça görülebilir. Bu yükselişler aldatıcı olabilir ve yüksek risk bulundururlar.

Baby Shiba Coin fiyat tahlili

Kriptokoin.com olarak aktardığımız BABYSHIBA, piyasa pahasına nazaran 2939 en büyük kripto para ünitesidir. Projenin token dağılımı şu halde:

  • Tokenlerin %40’ı lansmandan evvel yakıldı, %3’ü kilitli olan gruba ilişkin, %3’ü vakitle yakılacak, %3’ü özel satışta satıldı, Ön satışta tokenlerin %30’u satıldı, tokenlerin %21’i likidite havuzuna eklendi. Baby Shiba Coin, pazarlama ve geliştirme için kullanılan alış ve satışta %5 vergi olan kolay bir tokenomiğe sahiptir.

17 Ocak’ın fiyat hareketlerinde BABYSHIBA, 0.00934 dolar taban düzeyinden 0.03309 dolar ATH’sine ulaştı. Yazım sırasında ATH düzeyinden %23.54 düzeltmeyle 0.02292 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.