Alt Coin

SHIB, DOGE ve FLOKI Düştü: Bu 4 Göğüs Coin ise Uçuyor!

Dogecoin ve Shiba Inu gibisi birtakım göğüs coin projeleri, geçtiğimiz 24 saat boyunca güçlü yararlar elde etti. Kriptokoin.com olarak bu coin’leri aktarıyoruz…

Bu 4 göğüs coin, SHIB ve DOGE’u geride bıraktı

DOGE, SHIB ve FLOKI üzere göğüs coin’ler stabil süreç görse de misal kripto para üniteleri yükseliş yaşamaya devam etti. Öncelikle, Red Inu (REDINU) geçtiğimiz gün yüzde 100’ün üzerinde yükseldi. Yazım sırasında hafif bir geri çekilmeyle karşılaştığını belirtmekte yarar var. Red Inu, kendisini Binance USD’de yansımaları olan, NFT oyun tokenı olarak tanımlıyor. Token Pazar günü Twitter’da CoinMarketCap’te yeni listelendiğini duyurdu.

İkinci olarak, Shira Inu (SHR) yüzde 43.94 yükseldi. Shira Inu kendisini merkezi olmayan finans (DeFi)-NFT Collectibles ve GameFi teknolojilerinin ihtilal niteliğinde bir kombinasyonu olarak tanımlıyor. ShibaJump (SHIBJUMP) ise yüzde 50’nin üzerinde yükselse de yazım sırasında gerilemiş durumda. ShibaJump, kendisinin Binance Smart Chain’de (BSC) tüm sahiplerine yarar ve oyun özellikleri sağlayacak bir token olduğunu söylüyor. Token, CoinMarketCap’te yeni listelendiğini ve 24 saatten kısa bir müddette 1 milyon dolarlık piyasa kıymetini aştığını duyurdu.

Son olarak geçtiğimiz gün yüzde 33’ün üzerinde yükseliş yaşayan Baby Doge Coin (BabyDoge) gündeme geldi. Dogecoin’i “meme babası” olarak isimlendiren Baby Doge Coin, Twitter’da 11,5 milyon dolar pahasında yaklaşık beş katrilyon Baby Doge tokeninin yakıldığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.