Alt Coin

SHIB, Dogecoin ve Safemoon: Hangisi En Güçlüsü?

Shiba Inu mu Dogecoin mi? UFC Süperstarı Chuck Liddell memecoin rekabetini yine başlattı. Tüm vakitlerin en sevilen MMA dövüşçülerinden biri, en sevdiği göğüs tokenini seçmek için uğraşıyor. Seçim yapılacak göğüs coinler ortasında Safemoon da var. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Safemoon, Doge yahut SHIB?

UFC yıldızı Chuck Liddell, Dogecoin ve Shiba Inu ortasındaki uzun müddettir devam eden rekabeti yine alevlendirdi. “The Iceman” kısa mühlet evvel en tanınan iki göğüs coin ve Binance Smart Chain‘deki bir öbür tanınan kripto para ünitesi olan Safemoon ortasında seçim yapmak için bir Twitter anketi yayınladı. Toplam 33.164 oyla Shiba Inu ve Safemoon birbirlerine yakınlar (sırasıyla %42 ve %43). Dogecoin oyların yalnızca %14,5’lik bir hissesini elde etmeyi başardı. Dogecoin fenomeni Matt Wallace, Safemoon topluluğunu birinci sırayı almak için uydurma oy satın almakla suçladı. Liddell, Wallace’ın Dogecoin ile ilgili çok sayıda görüntüsünü izlediğini sav ederek kripto para seyahatine Kasım ayı başlarında başladı. Eski dövüşçü, özgün göğüs tokenini kaçırmış üzere hissetti ve topluluğa Shiba Inu hakkında sorular sormaya başladı.

Süperstar savaşçı, son iki aydır Twitter’da takas edilemez tokenlerini kullanmakla da meşguldü. Mohawk saç kesiti ile tanınan Liddell, 2004 yılında Tito Ortiz ile yaptığı hengamede hafif ağır siklet unvanını kazandıktan sonra, tüm vakitlerin en büyük UFC yıldızlarından biri olarak ortaya çıktı. Mart 2020’de imrenilecek bir 21-9 skor rekoru ile emekli olduğunu duyurdu. Fakat, Kasım 2018’de Ortiz’e karşı son maçını kaybetti.

Liddell, kripto para ünitelerini benimseyen tek UFC yıldızı olmaktan çok uzak. Eski MMA şampiyonu Ben Askren, yıllardır güçlü bir Bitcoin taraftarı. Mayıs 2020’de bir öteki başarılı dövüşçü olan Eddie Alvarez, Askren’ın kendisini Bitcoin almaya ikna ettiğini duyurdu. UFC, değiştirilemez bir token (NFT) koleksiyonu yayınlama planını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.