Alt Coin

SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı!

Shiba Inu (SHIB) yatırımlarıyla turnayı gözünden vuran iki kardeş, kazandıkları servetlerini bir play-to-earn (oyna-kazan) metaverse oyununa aktarmaya karar verdiler.  Peki, bu metaverse coin hangisi oldu? Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

SHIB milyonerlerinin radarında bu coin var

“Shiba kardeşler” olarak bilinen Tommy ve James 7.900 dolarlık Shiba Inu (SHIB) yatırımı yapmıştı. Akabinde bu yatırımları 9 milyon dolarlık bir çantaya dönüştü. Raporlara nazaran Legends of Bezogia isimli oyun, Tommy ve James de dahil olmak üzere çok sayıda kripto fenomeninin takviyesi sayesinde geliştirildi. Kardeşler, Bezoge Earth (BEZOGE) isimli topluluk tarafından işletilen, merkezi olmayan bir göğüs coin’i içeren Bezoge Earth projesine katılmak için parayı kullandılar. Kripto para ünitesi, üstte belirtilen oyun olan kendi Göğüs Metaverse’inde kullanılır.

İki kardeş, Legends of Bezogia’nın tokenize edilmiş oyun içi varlıklara sahip sanal dünyası ve NFT’ler içeren merkezi olmayan bir finans (DeFi) sistemi ile bir sonraki Shiba Inu olabileceğine inandıklarını söylüyorlar. Bu oyunu oynamak, daha sonra gerçek kıymeti olan oyun içi varlıklara harcanabilecek tokenlar olarak karşılığını veriyor. Oyun şu anda Android, Mac ve iOS sürümleri tarafından takip edilecek olan PC lansmanından evvel hala alfa test basamağındadır.

Oyunun oynanabilir karakterleri olan Bezogi, OpenSea üzere pazarlarda serbestçe ticareti yapılabilen, kendi özelliklerine sahip NFT’lerdir. Yaratıklar ayrıyeten, sonunda ender, epik yahut safkan olabilecek yepisyeni Bezogie’ler yaratmak için bir ortaya getirilebilir. Yazının sonuna gelirken, her yatırımcının yatırımını kendi araştırması sonucu yapması gerektiğini belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.