Alt Coin

SHIB Kaybetti: Balinalar, Artık Bu 3 Altcoin’den Stokluyor!

Tanınan göğüs coin Shiba Inu (SHIB), şu anda FTX tokeni ile güçlü bir savaştan geçiyor. Balinalar ortasındaki altcoin paylaşımı değişkenlik gösteriyor. Balinalar, son günlerde 3 altcoin’den stokluyor. Kriptokoin.com olarak, son durumu sizler için derledik…

SHIB nerede? Balinalar ortasında tanınan olan altcoin’lere bakalım…

Balina adreslerinde üç ayın en düşük baskınlık yüzdesine ulaştıktan sonra Shiba Inu yükseldi ve Ethereum balinaları ortasında ikinci en tanınan varlık haline geldi. Shiba Inu’nun hakimiyeti %5’e düşerken, hala en tanınan balina varlığı olmaya devam ediyor. Öteki altcoin’lerin, SHIB’e yetişmek için uzun bir yolu var. Ancak fonun yine dağıtılmasından sonra, FTX tokeninin balina adresleri üzerindeki hakimiyeti %11’e yaklaştı.

Basın zamanında Shiba, 1,4 milyar dolarlık büyük cüzdan bakiyesiyle balina seviyesindeki adreslerde en büyük holding olarak birinci sırayı kaybetti. Yaklaşık 250 milyon dolarlık SHIB’nin satılması  da varlığın lehine bir oyun değildi, bu da tokenin balina seviyesindeki adreslerdeki en büyük holding olarak birinci sırayı kaybetmesinin ana nedeniydi. Öte yandan FTX tokeni, balinaların son vakitlerde 100 milyon dolarlık ek tokeni sepetlerine eklemesiyle daha da fazla kıymet kazandı ve toplam yatırım kıymetini 1,5 milyar dolara çıkardı.

Balinalar tekrar birikiyor: Bu altcoin projelerinden alıyorlar!

WhaleStats’ın balina düzeyindeki adreslerdeki aktivitesine nazaran, balinalar fonlarını çeşitli tokenler ortasında yine dağıtmaya başladı ve stablecoin’lerde ağırlaşan fon yüzdesi yaklaşık %9 düştü. Piyasa nispeten düşük oynaklık yaşadığından, büyük kripto yatırımcıları daha uygun fiyatlar ile varlıklarını artırma eğilimindedir. Varlıkların dağılımının da gösterdiği üzere, balinalar FTX, BEST ve GALA üzere tokenleri seçtiler. SHIB ise yatırımının bir kısmını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.