Alt Coin

SHIB ve Bu 11 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor!

Gayrimenkul geliştirme şirketi Harbor Custom Development (HCDI), gayrimenkul ödemelerinde kullanılmak üzere Bitcoin, SHIB ve Ethereum’dan oluşan listesini duyurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

SHIB ve 11 altcoin gayrimenkul devinin listesinde

Harbour Custom Development Inc, Washington, Kaliforniya, Teksas ve Florida pazarlarındaki toprakları, emlakı, konutları ve apartmanları için ödeme sistemi olarak Bitcoin ve 12 kripto para ünitesini ekleyeceğini duyurdu. Shiba Inu (SHIB)’da dahil liste aşağıdaki altcoin projelerinden oluşuyor.

 1. Ethereum
 2. USD Coin
 3. XRP
 4. Dogecoin
 5. Shiba Inu
 6. Binance USD
 7. Wrapped Bitcoin
 8. Litecoin
 9. Dai
 10. Bitcoin Cash
 11. Pax Dollar
 12. Gemini Dollar

Harbour, kripto para ünitelerini ABD dolarına çeviren bir üçüncü taraf şirketle çalışıyor. Tüm gayrimenkul süreçleri ABD doları cinsinden yapılıyor.

Harbour CEO’su Sterling Griffin, yaptığı açıklamada Blockchain teknolojine ve geleceğine dair şu sözlere yer verdi:

Blockchain, global olarak süratle kabul gören dönüştürücü ve yıkıcı bir teknolojidir. Gayrimenkul eser ve hizmetlerimizi 1,5 trilyon doların üzerinde satın alma gücü temsil eden kişi ve kurumlara sunmak, hiç elbet şirket için ileriye hakikat atılmış kıymetli bir adımdır.

Harbor’ın baş işletme vazifelisi Jeff Habersetzer şunları ekledi:

Bölümümüzdeki teknolojik gelişmeleri benimsiyoruz ve bunların gelecekteki tesirlerine rehberlik etmeye çalışıyoruz. Harbour, portföyümüzü 200 milyondan fazla kullanıcıyla dünya çapındaki kripto para piyasasına tanıtan birinci ulusal konut inşaatçısı ve arazi geliştiricisi olmaktan heyecan duyuyor.

Harbor, Batı Washington’un Puget Sound bölgesinde, Sacramento’da arazi edinimi, haklar, proje altyapısının inşası, mesken inşası, pazarlama, satış ve çeşitli konut projelerinin idaresi dahil olmak üzere arazi geliştirme döngüsünün tüm taraflarıyla ilgilenen bir gayrimenkul geliştirme şirketidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.