Alt Coin

SHIB ve Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

Crypton Exchange ve Uphold kripto para borsaları Ocak ayı listelerini duyurdu. Saklılık odaklı altcoin projesi Monero, kullanıcıların rastgele bir sınırlama yahut kısıtlama olmaksızın süreçler yapabileceği P2P mimarili Crypton borsasında listeleniyor. New York merkezli Uphold’ta Shiba Inu’nun (SHIB) listeleneceği tarihi paylaştı. İşte ayrıntılar…

Zımnilik odaklı altcoin Monero, Crypton listesine eklendi

Crypton Exchange, KYC koşulu olmaksızın herkesin kullanımına açık olan Monero’yu (XMR) listesine eklediğini duyurdu. Monero, Utopia P2P ekosistemi tarafından desteklenen borsaya eklenen birinci üçüncü taraf altcoin projesi olacak. Crypton, Utopia’nın, merkezi bilgi depolama olmaksızın büsbütün P2P mimarisi üzerine inşa edilmiş anonim bir Blockchain ekosisteminde çalışan eşler ortası ağının bir kesimidir. Ağ, kullanıcılarının kapalılığı için tasarlanmıştır. Crypton listesiyle, Monero topluluğu artık kripto para ünitesini rastgele bir sınırlama yahut kısıtlama olmaksızın satın alabilir, satabilir ve inançlı bir biçimde değiştirebilir.

Uphold, SHIB ve 3 altcoin’i listeliyor

New York merkezli kripto para borsası Uphold, son aylarda listelediği çeşitli tanınan token’lerle gündeme geldi. Borsa, 30 Eylül 2021’de, Casper (CSPR), Terra (LUNA) ve THORChain (RUNE) projelerini listesine ekledi. Son duyurularda, Shiba Inu’nun 15 Ocak’a kadar listeleyeceğini bildiren platform, OriginTrail (Trac), Mina (MINA) ve Arweave’nin (AR) listelendiğini bildiriyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 5-6 Ocak sürecinde Bitcoin fiyatından 4.000 dolar silindi. Uzmanlara nazaran piyasa türbülansı, ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz kararlarından kaynaklanıyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.