Alt Coin

SHIB ve Bu 6 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Yeşil Işık Yakıldı!

Shiba Inu (SHIB) artık BitPay aracılığıyla Kuzey ve Güney Amerika’daki en büyük sanal gerçeklik kulübü tarafından kabul ediliyor. Shiba Inu takviyesi yakın vakitte BitPay’e eklendi, böylelikle BitPay’i kabul eden satıcılarda yahut cüzdanından bir armağan kartının satın alınabileceği yerlerde alışveriş yapılmasına müsaade verildi.

SHIB, ödeme aracı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Kuzey ve Güney Amerika’daki en büyük sanal gerçeklik kulübü olan VR World, şirketin BitPay’den mal ve hizmetler için ödeme yaparken kripto para ünitesini kabul ettiğini duyurdu. VR World, NFT alanında etkin bir oyuncu olmaya devam ediyor, hatta Kasım ayında NFT NYC konferansı için resmi after party’ye konut sahipliği yapıyor. VR World CEO’su Leo Tsimmer, şu açıklamayı yapıyor:

VR World, geçen ay NFT NYC konferansı için resmi afterparty’ye konut sahipliği yaptıktan sonra, bizim için netleşti. Kripto para ünitesi günlük hayata girdi.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, kripto para ödeme hizmeti platformu BitPay, 9 Aralık’ta, ağındaki satıcıların artık ödemeler için Shiba Inu’yu kabul edebileceğini ve tüketicilerin BitPay Cüzdan uygulamasında köpek temalı parayı satın alabileceğini, saklayabileceğini ve takas edebileceğini duyurdu. Shiba Inu’nun yanı sıra BitPay’de desteklenen başka kripto paralar ortasında, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Wrapped Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve beş adet ABD dolarına sabitlenmiş stablecoin bulunuyor.

Winklevoss ikizleri tarafından desteklenen bir kripto para ödeme şirketi olan Flexa, kısa müddet evvel Shiba Inu’ya takviye ekledi ve SHIB sahiplerinin artık ABD genelinde yaklaşık 40.000 mağazada token’lerini harcayabileceğini duyurdu.

Bu ortada kripto analisti Tomiwabold Olajide’ye nazaran, yatırımcılar bir sonraki aksiyona ait ipuçları aradıkça, SHIB fiyatı üçgen bir sistemde konsolide olmaya devam ediyor. Göğüs coin’i, CoinMarketCap datalarına nazaran yazının yazıldığı sıralarda 0,0000336 dolardan süreç görüyor ve listede 13. sırada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.