Alt Coin

SHIB ve DOGE Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Uçuyor!

9 Şubat, birden fazla altcoin projesinin dev haberlerini duyurduğu ve piyasa genelinin yükselişte olduğu yeşil bir gündü. Bu yazıda, SHIB ve DOGE toparlanırken son 24 saatlik karını %800’e ulaştıran oyna-kazan oyunu Dogecolony’i (DOGECO) harekete geçiren gelişmelere göz atalım. Detaylar için Kriptokoin.com okuyamaya devam ediniz.

SHIB ve DOGE bakakaldı, DOGECO uçuyor

Bugün, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) toparlanma sürecini sürdürürken, köpek temalı bir kripto para ünitesi son 24 saatlik karını %800’e ulaştırdı. Dogecolony (DOGECO), böylelikle Bitcoin ve Ethereum karşı neredeyse %800 bedel kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %3,41 yükselişle 0.1594 dolardan süreç görüyor. Kendi kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu ise birebir süreçte %11,9 yükseldi ve geçen haftaya nazaran %50’lik performansıyla 0.00003343 dolara ulaştı. Pekala, DOGECO neden yükseliyor?..

Dogecolony (DOGECO), 1-30 düzeye ayrılan bir metaverse oyununa sahip ve DOGECO oyna-kazan ekosisteminin ödül sistemini işletiyor. Oyun web tarayıcı üzerinden oynanabildiği için epeyce tanınan. Fiyatı harekete geçiren gelişmede, projenin gerisindeki geliştirici takım demo olarak oynanabilen bir oyna-kazan oyununu piyasaya sürdüğünü duyurdu:

DogeColony NFT’ler, her biri farklı bir üsluba sahip eğlenceli ve eşsiz sanat yapıtlarıdır. Sahipler DogeCo oyna-kazan oyununda NFT’leri olarak oynayabilecekler. Birkaç şanslı cüzdan ekstra güç, ekstra can ve oyun içinde kullanabilecekleri silahlar kazanacak.

Dogecolony (DOGECO) nedir?

Dogecolony, Finexbox borsasında listelenen oyna-kazan token’e sahip. Şu anda grubun demo olarak yayınladığı 1-30 ortası düzeylerden oluşan ve basitçe web tarayıcıları üzerinden oynanabilen bir oyun sunuyor. Oyunda token toplarken düşmanları etkisiz hale getirmeniz yahut onlardan kaçarak kısmın sonuna ulaşmanız gerekiyor. Daha yakından incelendiğinde, token’in satın alımda %8 vergi uyguladığı görülüyor. Bunun %3’ü sadakat mükafatları olarak DogeColony sahiplerine dağıtılmaktadır.

DOGECO fiyatı, 8 ve 9 Şubat’ın satın alımlarıyla son 24 saatlik yararını %800’e ulaştırdı. CoinMarketCap datalarına nazaran en büyük 4292’inci kripto para ünitesi olan DOGECO, 700 bin dolarlık süreç hacmine sahip. Lakin, son yükselişe karşın ATH düzeyinin %98.29 altında süreç görüyor. DOGECO, 0.00005311 dolar tepe fiyatına 7 Şubat’ta ulaştı ve hayli dalgalı fiyat hareketleriyle %500’ü aşan dalgalanmalar gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.