Alt Coin

SHIB ve Dogecoin Bakakaldı: Bu Göğüs Coin Pik Yaptı!

CooinMarketCap listesinin akabinde küçük hacimli göğüs coin projeleri %1.000’lük kar oranlarına ulaşabiliyor. En son örneklerinden FirstDog (FSD), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE)’in sessizliğini %5.000 üzerinde kar oranıyla bozdu. Akabinde süratlice bedelinin yarısından fazlasını kaybederken, FirstDog etrafındaki hype epey farklı bir Elon Musk tweet’ine dayanıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

FirstDog (FSD), DOGE sessizliğini bozdu

FirstDog (FSD), 24 saatlik karını içinde %5.000 üzerine çıkardıktan sonra 1/5 düşüşle 0.00000002933 dolara geriledi. Göğüs token projesi Bitcoin ve Ethereum’a karşı %350’den fazla paha kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %2’den fazla arttı ve yazım sırasında 0.1659 dolardan süreç görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, 24 saatlik devirde %2 düşüşle 0.0000305 dolardan işe görüyor.

Elon Musk “Dogecoin” yerine “FSD” tweet’i atıyor

FirstDog, oyuncuların oynanabilir NFT’ler ve ikincil NFT sarf materyalleriyle birbirleriyle savaşabilecekleri bir ticari kart toplumsal oyun platformu geliştirdiğini söylüyor. Göğüs token, Twitter’da CoinMarketCap ve Tesla Inc.’de en çok kazananlar ortasında olduğunu kaydetti. Projenin reklam kampanyaları, Elon Musk’un Tesla’nın “Kendi Kendine Sürüş (Full Self-Driving- FSD)” ile ilgili attığı bir tweet’teki FirstDog’un kısaltması “FSD”ye dayanıyor.

FSD’nin gün içindeki fiyat hareketlerine gelince, göğüs token bugün kademeli olarak %5.000 yükseldi ve 0.00000002672 dolar ATH’sini kaydetti. FirstDog’un 26 milyon dolar piyasa bedeli bulunuyor. Sınırsız denebilecek arzıyla FSD, piyasa pahasına nazaran 3931.sıradadır. Projenin Twitter hesabının 7.3 bin, Telegram kanalının 2.2 bin takipçisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.