Alt Coin

SHIB yahut DOGE Değil: Bu 15 Göğüs Coin Patladı!

Yaklaşık iki haftalık ortadan sonra Bitcoin fiyatı tekrar 40 bin doların üzerinde. DeFi, NFT, metaverse ve öteki kategorilerin coin ve token’leri yükselişe çift haneli yararlarla eşlik ediyor. Göğüs coin piyasası da Dogecoin (DOGE) yahut Shiba Inu’nun (SHIB) yerine KAWA, DOG, BILL ve JEDOGE üzere köpek temalı kriptoların patladığını gördü. Yükselişi tetikleyen yakın tarihli duyuları ve projelerin son fiyat hareketlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bu 5 göğüs coin yeşil tahta önderi oldu

Japon kurtlarından esinlenen göğüs token Kawakami (KAWA), 5 Şubat yükselişine %87 ile öncülük ediyor. Proje dair son gelişme 2 Şubat’ta duyurulan Binance Smart Chain yayını.

KAWA’nın çabucak akabinde günü %84’lük çıkarla geçiren The Doge NFT (DOG), oyuncu Atsuko Sato tarafından oluşturulan bir Doge NFT koleksiyonu. Proje dair son gelişmede, 31 Ocak’ta Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonundan satın alan Kanadalı megastar Justin Bieber’ın Doge NFT’yi desteklediği tez ediliyor.

Üçüncü sıradaki Bill Token (BILL), Ethereum tabanlı NoRug.com’a erişim sağlamak için kullanılan kripto para ünitesi. NoRug, BILL sahiplerine inançlı ve sarsılmaz göğüs coin erişimi sağlayan özel bir launchpad panelidir. Jejudoge (JEJUDOGE), %30’luk performansıyla listesinin dördüncü göğüs coin projesi. “Asya’nın Dogecoin’i” olarak da bilinen Jejudoge, açık kaynaklı ve topluluk odaklı bir Ethereum Web3 tokenidir. Beşinci sırada, Elon Musk’un köpeğiyle (Floki) bir oyna-kazan metaverse oyunu ve bir DEX platformu geliştirmek isteyen Floki Pup (FLOKIPUP), son 24 saat içinde %29 yükseldi. Yükselişin nedeni Şubat ayı için yapılan topluluk odaklı lansmanlar olabilir.

Bugün en çok yükselen 15 göğüs coin

Listenin ilerleyen sıralarında, 5 Şubat’ta %20’nin üzerinde yükselen göğüs coin projeleri Doge Of Elon (DOE), CateCoin (CATE), Cake Monster (MONSTA), DogeBonk (DOBO) ve Luni (LUNI) yer alıyor. Birinci 15 sıralamasını aşağıdaki göğüs coin projeleri tamamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.