Alt Coin

SHIB yahut DOGE Değil: Bu Göğüs Coin Tek Haberle Uçtu!

Bugün, Elon Musk’un Twitter’dan Tesla’nın ödeme tekniği olarak Dogecoin’i kabul edeceğini duyurmasıyla göğüs coin’in fiyatı son 24 saatlik çıkarını %20’ye yaklaştırdı. Fakat köpek temalı kriptolar ortasında günün yıldızı %3.000’in üzerindeki performansıyla NinjaFloki (NJF) olabilir. Projeyi harekete geçiren gelişme epey kolay temalı bir oyunun duyurulmasıydı. Bu yazıda, 14 Ocak’ın göğüs coin/token performanslarına göz atalım.

Günün göğüs coin patlaması: NinjaFloki (NJF)

Dogecoin, Tesla haberinin tadını çıkarırken ve Shiba Inu, Polygon ile olan sıralama rekabetinden galip ayrılırken, NinjaFloki (NJF) %3.000’in üzerinde 24 saatlik yararıyla gündeme geliyor. CoinMarketCap bilgilerine nazaran tüm kripto para üniteleri ortasında ikinci en büyük kazanan olan NJF, Bitcoin ve Ethereum’a karşı %1120’den fazla paha kazandı. Projenin ismindeki “Floki”, Tesla CEO’su Elon Musk’ın evcil hayvanı Shiba Inu köpeğinin ismidir. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %15’den fazla arttı ve yazım sırasında 0.1944 dolardan süreç görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, 24 saatlik devirde yaklaşık %3 yararla 0.00003125 dolara ulaştı.

NinjaFloki neden yükseldi?

NinjaFloki, sahiplerini Binance USD olarak ödüllendiren, oyun tabanlı pasif gelir getiren bir kripto para ünitesi olduğunu söylüyor. Projenin ardındaki geliştirici grup, oyun geliştirme üzerinde çalışmaya devam ettiğini açıkladı ve yakın vakitte birinci oyun demosunu paylaştı. Tokenin bu habere yansısı %3.000’in üzerinde sonuçlanıyor…

NinjaFloki (NJF), 1,937,246 dolar piyasa bedeliyle CMC datalarına nazaran 3644 sıradadır. Token, 8 gün evvel emsal bir patlamayla 0.0001854 dolar ATH’sini kaydetti. NJF’nin 14 Ocak’taki fiyat hareketleri %3.200’ün üzerinde, üstteki altcoin projeleriyle en çok kazananlar listesinde birinci sıraya yerleşiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.