Alt Coin

SHIB yahut DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin’i Uçurdu!

Tesla CEO’su ve teknoloji milyarderi Elon Musk, Shib temalı kriptoların akabinde farklı altcoin projelerini uçurmaya devam ediyor. Yakın tarihli gelişmelerde Musk, Tesla’nın DOGE ile ödeme kabul edeceğini duyurdu ve fiyatı %25 kadar yükselti. Artık ise nedeyse her tweet’te farklı bir altcoin’i harekete geçirmeyi başarıyor.

Elon Musk’ın bu tweeti bir altcoin projesini daha uçurdu

Tesla ve SpaceX kurucusu, 16 Ocak’ta, Wikipedia üzerindeki üzüm tarifi içeren sayfayı paylaştı ve alay ederek sayfanın çok bilgilendirici olduğunu ima etti. Bağımsız internet ansiklopedisindeki açıklamada “herkes üzümün ne olduğunu bilir” sözü yer alıyor. Musk ise bu noktayla alay ediyor.

SHIB yahut DOGE değil

70 milyonu aşkın takipçili Elon Musk’un tweet’ine yüzbinlerce yorum yağarken, topluluktan bir kişi GRAPE isimli bir tokene vurgu yaptı ve Musk aslında bunu tabir ettiğini lisana getirdi. Ayrıyeten tweet, kestirim edilebileceği üzere kripto para ünitesini rekor düzeylere ulaştırdı.

Grape Token yükselişe geçti

Üstteki Elon Musk tweet’leri GRAPE Token’in fiyatını harekete geçirdi. 16 Ocak’taki fiyat hareketlerinde 0,047 dolardan süreç gören GRAPE, ilerleyen saatlerde 0,078 dolar düzeyine kadar yükseldi. Lakin tweet’in tesiri vakit içinde sönünce fiyatta düşüşe geçti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Musk, 13 Ocak’ta DOJO ile ilgili tweet’inde fiyatı önemli manada yükseltmişti. Artık kripto manipülatörünün her tweet’i, farklı bir altcoin projesini harekete geçirebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.