Alt Coin

Shiba Inu Bomba Bir Haber Verdi: Daha Fazlası Olacak!

Shibburn tarafından yayınlanan son Twitter paylaşımına nazaran, yakında tanınan göğüs coin’i Shiba Inu token’lerini yakan daha fazla proje yayınlanacak. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Shiba Inu yeni projeler yayınlarken, yanma partileri tam gaz devam ediyor

Shibburn, tarafından resmi Twitter hesabından yapılan açılamada şu sözlere yer verildi:

Yakında yayınlanacak daha fazla proje için bizi izlemeye devam edin! …ve alışılmış ki kutunun dışında düşündük. 3 günde 1,3 bin dolar. Bu bu türlü devam ederse farklı bir ay olacak. Önümüzdeki hafta http://shibburn.com’a daha fazla güncelleme gelecek.

Shibburn, Şubat ayının başından bu yana SHIB yakma konusunda kaydedilen ilerlemeyi vurgularken, önümüzdeki hafta daha fazla güncellemenin başlamasının beklendiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel, Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper’ın, SHIB geliştiricilerinin SHIB’yi yakmak için daha fazla yol yaratacak yeni düzenekler oluşturmak için çalıştıklarından bahsettiğini bildirmiştik.

Shiba Inu, SHIB kabulünü ilerletmek ve daha fazla token yakmak için kısa müddet evvel Welly’s isimli bir İtalyan fast food restoranı ile iştirak yaptığını duyurdu. Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, iştiraki açıklarken, öbür yanma sistemlerinin ortaya çıkarılması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

Özünde, Shib mağazada bir ödeme tekniği. Fakat Shib ayrıyeten Shibarium süreçleriyle yakılıyor ve akabinde Shibarium ile Bone’un daima kullanımı bulunuyor.

Shibburn tarafından yayınlanan son tweetlere nazaran, son 24 saat içinde toplam 55.583.177 SHIB tokeni yakıldı ve sekiz süreç gerçekleşti. Şimdiye kadar, bir katrilyonluk birinci arzdan toplam 410.3 trilyon SHIB tokeni (%41.0302) yakılmış oldu.

Ayrıyeten Ocak ayında 293 süreçle toplam 1,3 milyar SHIB tokeni yakıldı. Sistemli SHIB yakma partileri düzenleyen Bigger Entertainment kripto plak şirketinin sahibi Steven Cooper, son tweet’lerinde 14 Şubat’taki bir sonraki yakma partisinden bahsetti. Kripto plak şirketi CEO’su ayrıyeten, Kansas City’den bir şarkıcı/söz muharriri olan Clay Hughes ile önümüzdeki hafta bir SHIB yanmasını desteklemek için bir duyuru yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.