Alt Coin

Shiba Inu Çöküşte de Durmuyor: Ünlü Borsaya Giriyor!

Bitcoin fiyatından 3 bin doları silen 22 Ocak düşüşü, Shiba Inu’da %20’ye kadar derinleşti. Göğüs token geçen haftaya nazaran %30’dan fazla kıymet kaybetti. Olumlu haber, Uphold borsasının SHIB’yi listeleyeceğini duyurması. Öbür yandan, topluluk token yıkımlarını süratle sürdürüyor ve neredeyse sınırsız arzıyla Shiba Inu, 1 milyondan fazla cüzdana ulaşarak “halkın parası” olduğuna dair argümanları güçlendiriyor. Bu yazıda, Shiba’nın son listesine göz atalım ve ağ metriklerini inceleyelim.

Shiba Inu, Uphold borsasında listeleniyor

Düzenleyici mercekten geçer oy alan kripto borsası Uphold, dalın büyümesine paralel olarak kripto listesini büyütüyor. Borsa tarafından Twitter’da paylaşılan bilgilere nazaran, göğüs tabanlı kripto Shiba Inu (SHIB) artık listede. Borsa, göğüs tokenin makul bölgelerde ticaret için uygun olduğunu ekliyor.

Uphold listesi, SHIB’nin popülaritesindeki son artışı takip ediyor ve bu da göğüs tokenin kıymetinde yükseliş beklentisine neden oluyor. Bununla birlikte, genel kripto para piyasası üzere SHIB de dalgalı günler geçiriyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bir katrilyon Shiba arzının %41’ini oluşturan 410.301.297.677.661 tokenin yakılmasına karşın fiyat hala düşüşte. Kayda paha bir nokta, daha fazla kullanıcıya ulaşacağı için listelemelerin SHIB’nin büyümesini teşvik etmesi bekleniyor.

Shiba 1 milyondan fazla cüzdana ulaştı

SHIB’yi listeleyen son yüksek profilli borsa Kraken’di. Ayrıyeten, SHIB destekçileri, tokenin Robinhood borsasında listeleneceğine dair savları sürdürüyor. Yüksek dalgalı fiyat hareketlerine karşın, SHIB 1 milyondan fazla cüzdana ulaştı. 13 Ocak 2021 itibariyle, göğüs token günde en az 2.400 yeni cüzdana taşındı. Tabiatı gereği, SHIB’yi tanınan yapan topluluğunun takviyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.