Alt Coin

Shiba Inu Değerli Duyuruyu Yaptı: Bu Altcoin Kullanılacak!

Shiba Inu, SHIB katman 2 (layer 2) platformu “Shibarium”da bir gas tokenı olarak hangi altcoin’in kullanılacağını açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Shiba Inu (SHIB) takımından yeni duyuru: BONE, gas tokenı olacak

David Gokhshtein’in mesken sahipliği yaptığı SHIB Twitter sohbetine 11.000’den fazla Shib hayranı katıldı. Bu soru karşılık etkinliğinde SHIB ile ilgili gelecekteki tüm gelişmeler tartışıldı. Resmi Shiba Inu Discord kanalının moderatörü Queenie, kendisine sorulan tüm soruları yanıtladı. Shibarium katman-2 tahliliyle ilgili bir soruyu yanıtlarken Queenie, BONE’un, yakında piyasaya çıkacak olan Shibarium Blockchain’inde lokal gas tokenı olarak kullanılacağını doğruladı. Gas tokenlar, ağdaki süreçler için kullanılır. Kullanıcıların SHIB tokenlarını kaybetmeyeceklerini ve BONE’un büsbütün gas tokenı olarak kullanılacağını doğruladı. Aşağıdaki sözler kullanıldı:

Yalnızca ödeyeceğiniz gas tokenı BONE olacak. Böylelikle yol boyunca rastgele bir SHIB kaybetmeyeceksiniz. Hala Leash ve Bone’u kullanabilecek ve tüm likiditenizi sıralayabileceksiniz.

Shibarium’un çıkış tarihinin ne olacağı sorulduğunda ise en kısa müddette çıkacağını söyledi. Ayrıyeten, 2022’ye girerken SHIBArmy’yi bekleyen büyük bir sürprizin de geleceğini ima etti. Lakin, sürprizin ne olacağına dair rastgele bir detaydan bahsetmedi. Ayrıyeten Bone’un 2024’e kadar büsbütün basılmayacağını ve ShibaSwap 2.0’ın belli bir ölçü tutacağını belirtti. SHIB de Twitter hesabından bu ifadeyi doğruladı. Takım, resmi Twitter hesabında aşağıdaki tabirleri kullandı:

Özel Duyuru: BONE, Shibarium’da gas olarak kullanılacak token olarak onaylandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.