Alt Coin

Shiba Inu Devasa İştiraki Duyurdu: İşte Ayrıntılar…

Mevcut piyasa düşüşünde Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi. Göğüs tokenin geliştirici takımından Shytoshi Kusama, dün paylaştığı tweet dizinde büyük bir NFT iştirakini müjdeledi. Lakin, detay ve tarih hakkında bilgi verilmiyor…

Shiba Inu dev markayla iştirakini duyurdu

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Shiba Inu’nun gizemli geliştiricisi Shytoshi Kusama, mutabakata varılması taktirde göğüs token için dev haberlerin kapıda olduğunu söylemişti. Tweetlerde “şimdi sahayı hazırlıyoruz” ve “görünüşe nazaran İtalyanca öğrensem daha iyi” üzere imalarla artık anlaşılan küçük spoilerlar verilmiş. Duyuruya nazaran Shiba Inu, lüks İtalyan otomobil markası Lamborghini ile iştirak kuruyor.

Lamborghini, göğüs token ile iştirake dair şimdi basın açıklaması yapmasa da, Twitter hesabında “ToTheMoon” etiketli bir NFT lansmanı gözüküyor. 20 Ocak’ta yayınlanan 21 saniyelik görüntüde, “İlk NFT’miz geliyor. Hazır olun. NFTPRO” yazıyor. SHIB başkanı Shytoshi Kusama, daha evvel Twitter üzerinden mutabakata varıldığı takdirde kripto piyasasını sarsabilecek büyük bir fikri Shiba Inu Çekirdek Takımına ilettiğini belirttiğini bildirmişti. Göğüs token bunun dışında 2022’ye planlanan “büyük sürprizlerle” topluluğunu canlı tutuyor.

SHIB geliştiricisi Shiba Inu ekosistemindeki büyük hazırlıkları paylaşan bir tweette attı. Görünüşe nazaran göğüs topluluğu NFT alanında büyük çalışmalar yürütmek istiyor. Aralık ayında yapılan bir soru-cevap oturumunda, Discord moderatörü Queenie, fazla detay vermeden 2022’de büyük sürprizlerin beklediğini ima etti. Yeni yılın akabinde, topluluk sürprizin ne durumda olduğunu sorunca, Queenie duyurunun “gelen” olarak kaldığını ve grubun olabildiğince çabuk üzerinde çalıştığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.