Alt Coin

Shiba Inu Durmuyor: SHIB 2 Yeni Borsaya Giriyor!

Hint kripto borsası Giottus, göğüs coin Shiba Inu’yu kucaklayan en son Hint kripto para borsası oldu. Hint kripto para borsası Giottus, Salı günü yapılan açıklamaya nazaran Shiba Inu (SHIB) için durum açtı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu 2 Hint borsasında listelendi

Borsa Aralık ayının ortalarında, öteki bir göğüs kripto para ünitesi olan Floki Inu (FLOKI)’yu da listeledi. Borsa, teşebbüsçüler Vikram Subburaj ve Arjun Vijay tarafından 2018’de başlatılmıştı. Hindistan Merkez Bankası’nın (RBI) makûs şöhretli bir formda finansal kurumlara kripto para üniteleriyle uğraşan şirketler ve bireylerle bağlarını kesme buyruğu vermesinden çabucak sonra, güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Giottus’un başlangıçta sıradan bir spot borsa olarak piyasaya sürülmesi gerekiyordu, lakin yasak, planı başlangıçta engelledi. Daha sonra şirket, eşler ortası bir değişim olarak çalışmaya başlamak zorunda kaldı.

Giottus, bankacılık dayanağını geri kazandıktan sonra süreç hacminde ve aylık kayıtlarda kıymetli bir büyüme kaydetmeyi başardı. Chennai merkezli borsa, son 24 saatte 207 milyon dolarlık süreç hacmine ulaştı. Giottus’tan evvel Shiba Inu, Unocoin, ZebPay ve CoinDCX üzere büyük Hint borsaları tarafından listelendi. Yakın vakitte Shiba Inu’yu listeleyen Hint kripto borsalarından biri de Koinbazar oldu. Koinbazar’ın asıl ihtisas alanı, ABD’li girişimcilerin platformunda süreç yapmasına müsaade vermek. Borsa 2020’den beri faaliyet gösteriyor ve Coinmarketcap tarafından yapılan sıralamada 154. sırada.

Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC), 2021’de Hindistan borsalarında en çok süreç gören altcoinler ortasındaydı. İki kripto para ünitesi şu anda piyasa bedeli açısından baş başa. SHIB kısa müddet evvel MATIC’in altına düştü ve şu anda 14,9 milyar dolarlık piyasa bedeliyle 14. sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.