Alt Coin

Shiba Inu Gelecek Hafta Bu Düzeylerde Olabilir!

“Shiba Inu (SHIB), fiyatın aşağı taraflı kayması ve kıymetin kabaca %40’ını yakması nedeniyle, son iki haftalık fiyat hareketinden zevk almıyor” diyen kripto analisti Filip L’ye nazaran boğalar, geri dönüş için SHIB’deki fiyat hareketini yakalamaya çalışsa da, geçtiğimiz haftanın ana temaları olarak global piyasalardan ve jeopolitikten gelen aykırı rüzgarlarla birlikte ayılar SHIB’ye çok ağır geldi. Filip L’nin SHIB tahlillerini kendi anlatımıyla Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

“Shiba Inu, %5 ila %10 ortasında bir düşüş daha ayarladı”

SHIB pek uygun durumda değil ve boğaların mevcut trendi elden geçirmeye çalıştığına dair işaretler olmasına karşın günü kurtarmak için devreye giren boğaları görmedi. Lakin global piyasalardan gelen karşı rüzgarların üstesinden gelinemeyecek kadar büyük olduğu kanıtlandı. Fed’in sıkılaştırma döngüsü duyurusu yatırımcıları korkuttu ve Nasdaq’ta aşağı tarafta filtrelenen daha ince bir riskten kaçınma tonu getirdi. Bu tıpkı vakitte boğaların neden SHIB fiyat hareketindeki mevcut aşağı yürüyüşün üstesinden gelmediğini de kanıtlıyor.

Shiba Inu fiyatı da teknik olarak güzel bir noktada değil. Bu hafta 200 günlük Kolay Hareketli Ortalama’nın altında 0,00002495 dolardan kapanacak üzere göründüğünden, bu, daha fazla aşağı tarafın tonunu belirleyebilecek çok ayı sinyali olarak algılanmalı. Önümüzdeki hafta, ayıların üstünlüğü elinde tutması ve tekrar test ve aşağı istikametli bir kırılma teşebbüsü için geçen haftanın en düşük düzeyini 0,00001708 dolarda tekrar test etmesi kaçınılmaz görünüyor.

Yatırımcılar er ya da geç hudut krizinin ötesine bakacak ve kripto paraların potansiyelini görmeye başlayacak. Bu da süratli bir geri dönüşü tetikleyerek birinci evrede ayıları 0,00002495 dolara itebilecek bir durum yaratacak. Ayılar 200 günlük SMA’ya karşı itildiğinde, süratli bir ihlal tetiklenebilir ve bu süreçte ayılardan birkaç durak alarak üst taraflı 0,00002640 doları bulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.