Alt Coin

Shiba Inu Heyacan Verici Projeyi Duyurdu: Shiberse Geliyor!

Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri bir metaverse projesi duyurdu. Shiba Inu isimli kripto para biriminin resmi Twitter hesabı, kripto paranın ekosistemi etrafında merkezlenecek   bir metaverse projesini açıkladı. SHIB tokeninin fiyatı, gün içi en düşük 0.00001865 dolardan neredeyse %12 toparlandı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Shiba Inu (SHIB) savlı bir proje ile geliyor!

Uygun bir formda “Shiberse” olarak isimlendirilen bu proje, SHIB topluluğuna “sürükleyici bir deneyim” sunacak. Duyuruya, ormanın ortasında dişlerinde bir çekiç tutan bir Shiba Inu köpeğinin karikatürize edilmiş bir resmi eşlik etti. Topluluğu kızdırmak için geçen hafta SHIB Twitter hesabı tarafından fotoğrafın bulanık bir versiyonu yayınlandı.  Projeyle ilgili detaylar şu ana kadar yetersiz kalıyor, lakin geliştiriciler yakında daha fazla detay ortaya koyacağına kelam veriyor.

SHIB topluluğunun resmi Discord sunucusunda yayınlanan bir iletide, ShibaSwap geliştiricisi Eric M, Shiberse’nin SHIB ekosisteminin farklı bulmacalarının (tokenler, merkezi olmayan borsa, oyunlar) bir ortaya geleceği bir yer olacağını tez ediyor.  Eric M, metaverse projesinin isminin şimdi katılaşmadığını belirterek, kullanıcıları dolandırıcıların kurbanı olmamaya çağırdı. Diğer bir bildiride Eric, metaverselerin “kalmak için burada” olduğunu yazıyor ve topluluğun yeni projenin en değerli modülü olduğunu ekliyor.

Bloomberg: Metaverse 800 milyar dolarlık bir sanayi olabilir!

Dijital ve fizikî dünyaların yakınsamasını söz eden “metaverse” terimi, toplumsal medya devi Facebook yine markalaşmayı açıkladıktan sonra, görünüşe nazaran bir gecede teknolojideki en tanınan tabirlerden biri haline geldi. Walmart ve Nike üzere büyük şirketler artık savaşa giriyor. Bloomberg Intelligence, metaverse pazarının sonunda 800 milyar dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.