Alt Coin

Shiba Inu İçin Bomba Varsayım: Bu Düzeyler Geliyor!

Analist Jet Encila’ya nazaran Shiba Inu öteki bir büyük koşuya hazırlanıyor; soru şu: sanki 0,01 doları bulabilir mi? SHIB, son birkaç gündür sahneye muzaffer bir dönüş yapıyor. Geçen hafta boyunca, %46 tırmandı. Son 24 saatte fiyat yalnızca %5,62 düştü. Shiba Inu şu anda 0.00003079 dolardan süreç görüyor ve 24 saatlik süreç hacmi 1.805.384.970 dolar. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu için 0.01 dolar mümkün mü?

Kimi analistlere nazaran Shiba Inu, kripto para ünitesi tarihindeki en düzgün satın alımlardan biri. Alışılmış ki, kriptonun hala kendini kanıtlaması gerekiyor. Analiste nazaran hiçbir token yüzde yüz emniyetli yahut inançlı bir yatırım değildir; fakat SHIB’in Mayıs 2021’deki %2,500’lük koşusu,  yatırımcıları harika çıkarlarla şaşırtma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Analist “Shiba yatırımlarının riskleri vardır, lakin ShibaSwap‘ın başarısı ve popülaritesi büyük ölçüde para getirebilir. Kâfi baht ve likidite ile bir defa daha yükselme potansiyeline sahiptir” diyor. Öte yandan, kripto para ünitelerini ShibaSwap üzere anonim teşebbüslere koymanın önemli güvenlik riskleri doğurduğu görüşünü savunuyor.

Memecoin, Ryoshi takma ismini kullanan bilinmeyen bir kişi tarafından oluşturuldu. Shiba, geliştiricilerin ShibaSwap DEX’i oluşturmasına ve platformun ekosistemine öbür tokenler ve NFT’ler eklemesine imkan tanıyan bir Ethereum ERC-20 tokeni. Azamî arzı 1 katrilyon token. Büyük token boyutu nedeniyle, Shiba Inu’nun fiyatı misal varlıklardan çok daha düşük. Shiba Inu, akıllı mukaveleleri kullanarak DEX’ler ve NFT’ler üzere daha karmaşık uygulamalar oluşturabilir. Token, yaz boyunca ShibaSwap DEX’i piyasaya sürdü ve artık 10.000 NFT’lik bir koleksiyon olan “Shiboshis” var.

Analiste nazaran, likidite madenciliği teşvikleri sona erdiğinde bir ölçü satış baskısı olacak. Shiba’nın fiyatı yükseldi, fakat tüm vakitlerin en yüksek düzeyini aşmak kolay olmayacak. Şu anda Shiba ve Doge ortasında kızışan bir rekabet var. Dogecoin’in piyasa kıymeti 25 milyar dolar, Shiba Inu ise 17 milyar dolar. Pekala Shiba Inu 0,01 Dolara Ulaşabilir mi? Shiba, 2021’de muazzam bir fiyat artışı gördü. Son fiyat artışları ve medyanın ilgisi nedeniyle, tanınan kripto para üniteleri listesinin en üstüne çıktı. Mevcut bedeline karşın, analist 0,01 dolar yahut daha fazla bir fiyata ulaşacağından kuşkulu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.