Alt Coin

Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Tepeleri Çağırıyor!

Uzman kripto analistleri Jonathan Morgan ve Arman Shirinyan Shiba Inu fiyatı için kritik teknik düzeyleri ve on-chain aktivileri duyurdu. İşte Shiba Inu için beklenen düzeyler ve ağ metrikleri…

Jonathan Morgan, 0.000050 dolar gayelerini paylaştı

Shiba Inu fiyatı 100 günden fazla bir müddetin en yükseliş ve optimist kapanışını tamamladı. Boğalar, SHIB’yı %25’e kadar daha yükseğe çıkarmayı başardı ve son yirmi günün tüm fiyat aralığını büsbütün yuttu. Analiste nazaran varsayımsal bir giriş işaret 0,000022 dolar civarında gerçekleşti ve öngörülen gaye 0.000050 doların üzerindeydi.

Yükseliş tarafında, boğalar SHIB fiyatını 0.000031 ila 0.000032 dolar ortasına yahut üzerine ulaştırabilirse, Chikou Yayılımı mum çubuklarının üzerinde ve açık alanda olacaktır. Analiste nazaran bu ülkü Boğa Ichimoku Breakout girişi için gerekli bir şart.

Öteki yandan, 0.000031 doların üzerinde, günlük Ichimoku grafiğinde Shiba Inu fiyatı için bir sonraki ve son direnç, 0.000040 dolarda Bulutun (Senkou Span B) doruğu. Analiste nazaran bu nedenle, yatırımcılar belirlenen düzeylerde kıymetli ölçüde direnç beklemeli.

Shiba Inu fiyatı doruğa ulaştı

SHIB Kasım 2021’den bu yana en güçlü volatilite artışını gösterdi. Tokenin fiyatı düzeltme öncesi düzeylere yükseldi ve dorukta 0.000035 dolara ulaştı. Kriptokoin.com olarak Shiba Inu’nun balinalar ortasında en büyük token durumunun tepesine geri döndüğünü bildirmiştik ve bu, şu anda 1,8 milyar dolar olan balina cüzdanların süratle artan bedeliyle doğrulanıyor. Piyasadaki toparlanmaya ek olarak, projenin ardındaki takım, daha evvel duyurulan Shiberse Metaverse, bir fast food zincirinin açılışı ve başkaları üzere tokena çok sayıda kullanım örneği eklediğinden, projenin temel art planı bir sonraki düzeye ulaşıyor.

Shiba altcoin balinalarının en büyük birikimi

Şubat, tanınan olarak bilinen göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu (SHIB) için rekor ayı üzere görünüyor. SHIB, toplam bedeli 1.8 milyar dolar olan en büyük 1000 ETH balinası ortasında En Büyük ERC-20 Holding (%16.85) olmak için FTX Token’ı geride bıraktı. Artık en büyük Ethereum balinalarının cüzdanlarının %16.85 Shiba ayrılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.