Kripto Haber

Shiba Inu, Kullanıcılara Kripto Projeleri Üzerinden Daha Fazla Yetki Vermek için DAO’nun Beta Sürümünü Başlattı

Shiba Inu, bir blog gönderisine göre, kullanıcılara ShibaSwap platformundaki kripto projelerine ve çiftlerine karar verme konusunda daha fazla yetki vermek için merkezi olmayan bir özerk organizasyonun (DAO) beta sürümünü başlattı.

  • Dogecoin rakibi Doggy Dao’yu “aşamalı” bir metrik ve aşamalı yaklaşımla piyasaya sürecek. “DAO 1” olarak adlandırılan ilk aşama, önümüzdeki birkaç gün içinde hayata geçirilecek.
  • DAO 1 aşaması, “ShibaSwap WOOF Havuzlarında hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin olacağına ve $BONE ödüllerinin (Tahsis Puanlarının) bunlar arasında nasıl dağıtılacağına karar vermek için topluluğa anında güç sağlamaya” odaklanacak. ekip dedi.
  • Dao, oylama başlamadan önce $BONE’ı daha uzun bir süre için kilitlemek için yeni bir stake sözleşmesi olan oy hakları için $tBONE kullanacak.
  • Topluluk geri bildirimlerini kullanarak ilk aşama tamamlandı, Shiba Inu, topluluğun bir “Multisig-Team and Breeds, ” bloguna göre.
  • Shiba Inu, oylama sürecini kontrol eden olası balinalardan kaçınmak için, kimsenin “sistemi gerçekten oynamadığından emin olmak için” bir çiftin listelenip listelenmemesi konusunda son sözü “koruyucuların (6/9 cüzdanı)” alacağını belirtti. . ”
  • 22 Aralık’ta Shiba Inu’nun fiyatı, balinaların mevcut pozisyonlara eklenmesinden sonra yükseldi ve bir cüzdan yaklaşık 134 milyon dolarlık token satın aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.