Alt Coin

Shiba Inu, Metaverse Devleriyle Rekabet Edecek Projeyi Duyurdu!

Shiba Inu geliştiricileri değerli bir açıklamada bulundu. Shiba Inu Lands, The Sandbox, Decentraland ve CryptoVoxels üzere metaverse coin projeleriyle rekabet edecek. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Shiba Inu geliştiricileri kıymetli bir açıklamada bulundu!

Shiba Inu geliştiricileri, Shiba Lands isimli yeni bir projeyi duyurarak metaverse oyunlarını hızlandırdılar.  Shiba Lands, “çok yakında” satışa sunulacak dijital gayrimenkullerin satın alınmasına müsaade verecek. ShibaSwap isimli merkezi olmayan borsanın lokal tokeni olan Doge Killer (LEASH) sahipleri, geliştiriciler tarafından oluşturulan bir sisteme nazaran birinci satış etabına girecek. Arazinin geri kalanı, birinci satıştan kısa bir mühlet sonra açılacak.

Geliştiriciler kısa müddet evvel kripto para ünitesinin meta bilgi deposu alanına girişini duyurdular. Bu durum, kullanıcıların kendilerini Shiba Inu ekosisteminin çeşitli ögelerini birleştirecek sanal bir dünyaya sokmalarına müsaade verecek. Kripto paranın meta verisi süreksiz olarak “Shibverse” olarak isimlendirildi. Gerçek isminin bu ay takım tarafından açıklanması bekleniyor. Shiba Inu takımı, yakın tarihli bir blog gönderisinde yeni iştirakler hakkında da bilgi verdi:

Son olarak, bu proje hakkında birtakım TOP ortaklarla aslında görüşüyoruz. Hepsi bu heyecan verici yeni ortamın büyük bir güçle ve amaçlandığı biçimde karşılanabilmesi için…

Metaverse coin patlaması sürat kesmeden devam ediyor!

Metaverse ile ilgili tokenler, teknoloji devi Facebook’un Meta olarak yine markalanmasının akabinde Kasım ayı başlarında büyük bir ilgi çekti. Ethereum tabanlı sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın lokal tokeni olan MANA, metaverse ile ilgili başka projelerle birlikte tepeleri gördü.  Meta’nın sanal gerçeklik üzerindeki büyük bahsi, metaverse arazi parsellerine olan talebi kıymetli ölçüde artırdı. Decentraland’daki bir sanal arazi kesimi, Kasım ayı sonlarında göz kamaştırıcı bir biçimde 2,4 milyon dolara satıldı.

Rapçi Snoop Dogg, bir diğer önde gelen metaverse platformu olan The Sandbox ile bir paydaşlık duyurdu ve birisi, sanal dünyada yıldızın komşusu olmak için 450.000 dolar harcadı. Facebook’un liderliğini takip eden Adidas, Walmart ve YouTube üzere başka büyük şirketler de teknolojideki en yeni trend olarak şekillenen metaverse’i keşfediyor. Roblox CEO’su David Baszucki, metaverse pazarının 200 milyar dolara ulaşabileceğini kestirim ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.