Kripto Bilgi

Shiba Inu Metaverse’e ‘Shiba Lands’ ile Giriyor, LEASH Rockets %40

Popüler memecoin Shiba Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, protokolün yakında yaklaşan, henüz adlandırılmamış bir metaverse’de sanal arazi parselleri sunacağını ve SHIB ve LEASH gibi ekosistem belirteçlerinin fiyatlarının %40’a varan oranda artmasına neden olacağını söyledi.

Metaverse’ler genellikle insanların gerçek dünyada olduğu gibi, ancak dijital olarak etkileşimde bulunabilecekleri sanal bir dünyayı tanımlar. Konsept, son yıllarda Decentraland’ın MANA’sı ve Axie Infinity’nin AXS’si gibi metaverse belirteçlerinin milyarlarca dolar değerinde olmasıyla hız kazandı.

Shiba Inu geliştiricileri bir blog yazısında “Metaverse, kripto topluluklarına teşvik, içerik ve düzenli telif hakları sunmak için başka bir harika kaynak olarak kullanmak…

Sözde “Shiba Lands”, yaklaşmakta olan Shiba Inu metaverse içinde bulunacak ve LEASH jetonları kullanılarak satın alınabilecek veya açık artırmaya sunulacak.

Geliştiriciler, Shiba Lands satış etkinliği için tasarlanmış bir “kuyruk sistemi” üzerinde çalıştıklarını söyledi. Katılımcılar, sahip oldukları LEASH miktarına göre sıraya girerler. Böyle bir sistem, fırsatçı botların topluluğa daha yüksek bir fiyata satmak için düşük fiyatlarla araziyi erken ele geçirmesini önleyecektir.

LEASH jetonlarının fiyatları, CoinGecko’nun gösterdiği analiz aracından elde edilen verilere göre, son 24 saatte yaklaşık %46 arttı. SHIB, yarı kilitli 1 katrilyon jeton arzına sahipken, LEASH sadece 107.647 basılmış jetona sahiptir.

LEASH, Asya’nın erken saatlerinde direncin üzerine çıktı. (Ticaret Görünümü)

Bu arada SHIB, Pazartesi ve Salı gününe göre yaklaşık %40 yükseldikten sonra son 24 saat içinde %8 düştü. Token, basın zamanında 0.000033 $ civarında işlem görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.