Alt Coin

Shiba Inu Muştusu: Dev Borsa SHIB İçin Tarih Verdi!

Shiba Inu gelecek yıl Avrupa’nın en büyük kripto borsasında süreç yapmaya başlayacak. Bitstamp, 2022’de Shiba Inu süreçlerini başlatacak. Avrupa’nın en büyük kripto para borsası olan Bitstamp, yakın tarihli bir tweet’te SHIB’i listeleme konusunda güncelleme sağladı ve göğüs tokeniyle ilgili planlarını değiştirmediğini doğruladı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu Bitsmap’ta

Bu yılın en düzgün performans gösteren kripto para birimilerinden SHIB, 2022’de Bitsmap’ta süreç görmeye başlayacak. Bitstamp, listeyi bir hafta evvel çok fazla tantanayla duyurmuştu. Shiba Inu’nun 9 Aralık’ta borsada süreç görmeye başlaması gerekiyordu, lakin teknik zorluklar nedeniyle lansman ertelendi. Bitstamp’ın bu sıkıntıları çözmesinin ne kadar süreceği belirli değil, lakin topluluk artık SHIB’nin bu Aralık’ta Bitstamp’ta başlayacağını onayladı. Lüksemburg merkezli borsa birebir vakitte daima protokol (PERP), gala (GALA) ve dydx (DYDX) için yalnızca limit modunda alım satımı mümkün kılmış durumda.

Avrupalı ​​kullanıcılar aslında birçok Shiba Inu süreç seçeneğine sahipler ve Kraken, Gemini ve Coinbase Pro üzere büyük ABD borsaları yakın vakitte en tanınan göğüs tokeni için euro tabanlı çiftleri piyasaya sürüyor. Shiba Inu ayrıyeten lokal borsalarda daha tanınan hale geliyor. İspanya’nın bir numaralı kripto süreç platformu olan Bit2Me, Salı günü Ethereum tabanlı tokenin listelenmesiyle ilgili bir duyuru yaptı. Token, Hollanda kripto para borsası Bitvavo ve Avusturya kripto süreç platformu Bitpanda Pro’da da mevcut. Shiba Inu’nun fiyatı bu hafta %10 düştü ve kripto piyasasının geri kalanıyla tıpkı doğrultuda süreç görüyor. SHIB, tüm vakitlerin doruğundan %62.06 düştü. Rakip Dogecoin, Elon Musk’ın Tesla’nın mallar için Dogecoin ödemelerini denemesi hakkındaki duyurusu sayesinde Salı günü düşüş eğilimini frenlemeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.