Alt Coin

Shiba Inu Önderi, İştiraki Duyurdu: Büyük Mutabakat Geliyor!

Göğüs coin projesi Shiba Inu (SHIB), yalnızca sanal dünyada değil gerçek dünyada da emin adımlarla ilerliyor. Shiba Inu başkanı Shytoshi Kusama, yakın tarihli bir blog yazısında, Welly’s isimli bir İtalyan fast food restoranı ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Shiba Inu geliştiricisi: Bu daha başlangıç…

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Welly’s paydaşlığın SHIB için ne manaya geldiğini şu halde açılıyor:

Bu partnerShib (ortaklık), SHIB’nin IRL (gerçek hayatta) projelerine birinci adımını sağlamlaştırıyor.

Bu vesileyle SHIB geliştiricisi, büyük bir besin zinciri yerine Welly’s’in seçimini netleştirmek ismine, 2022 için planlanan birçok ‘ortaklığın’ birincisi olduğuna dikkat çekiyor. 2022’nin başında SHIB topluluğuna vaat edilen büyük mutabakatla ilgili sorular üzerine Shytoshi Kusama, şu yorumu yapıyor:

Natürel ki oldu! Ve bu ay en az bir tane daha olacak. Birkaç IRL sanayisiyle daha uğraşırken ve dünyayı sonsuza dek değiştirirken bu muahedeyi yaklaşan duyurularımız için bir meze ​​olarak görüyorum.

SHIB daha evvel topluluğuna ekosistemi için büyük bir gelişme hakkında bilgi vermişti. Aralık ayının sonlarında, Twitter’daki bir ANCAK oturumu sırasında, resmi Discord moderatörü Queenie, daha fazla detay açıklamadan 2022’de büyük bir sürpriz olduğunu ima etti.

SHIB yanma partisi öncesinde beklenti artıyor

Tertipli SHIB yakma partileri yürüten Bigger Entertainment kripto plak şirketinin sahibi Steven Cooper, 14 Şubat’taki bir sonraki yakma partisi hakkında tweet attı:

Bir sonraki yakma partisine 12 gün kaldı. Gaz fiyatları bu kadar yüksekken, artık bu yaklaşımı kullanmanın ve gazdan tasarruf etmenin tam vakti. 1 bilet = 5 dolar. İstediğiniz kadar satın alabilirsiniz. YouTube’da her şey canlı olarak yandı.

Bilet satışlarından elde edilen para, Sevgililer Günü’nde yakılacak olan Shiba Inu token’lerini satın almak için kullanılacak. Şimdiye kadar 119 milyondan fazla SHIB’nin yanma kabına indiği belirtiliyor. SHIB topluluğu ayrıyeten, Ocak ayı sonlarında duyurulan SHIberse kod isimli Metaverse için seçilen ismi da bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.