Alt Coin

Shiba Inu Patlaması: 4 Borsa SHIB’i Listeliyor!

Yatırımcıların odağında olan tanınan göğüs coin Shiba Inu (SHIB), pek çok platformda listelenmeye devam ediyor. Sonuç olarak, daha fazla kullanıcı SHIB’e erişebiliyor. Kriptokoin.com olarak, en son SHIB listelemelerini derledik…

Shiba Inu, 4 yeni platformda listeleniyor

Göğüs coin Shiba Inu, bir borsa olan Euler’da listelendi. Euler, Ethereum tabanlı müsaadesiz bir borsa protokolüdür. Euler, Shiba Inu’nun platformda listelendiğini Twitter’da duyurdu. Ayrıyeten, platformun kullanıcılarının artık öbür bir Euler’dan borç almak ve borç vermek için Shiba Inu’yu kullanabileceğini belirtti. Bu durum, tıpkı vakitte platformdaki kullanıcıların durumlarını short’layarak yahut ödünç alarak riskten korunma imkanına sahip olmalarını sağlar.

Bunun dışında, Kasım ayında Kraken’da listelenen SHIB için bir öbür müjdeli haber Hindistan merkezli CoinDCX’ten geldi. Bunun dışında Bitso, Shiba’nın listelenmesini onaylayan en önde gelen Meksika borsası oldu. Borsa, Aralık 2021’de SHIB listelemesiyle dalga geçti lakin nihayet 13 Ocak’ta SHIB’i listeledi.

Son olarak, 211 milyon dolarlık süreç hacmine sahip Giottuss isimli bir borsa da SHIB’i listeliyor. Duyuru Giottuss’un Twitter hesabından yapıldı. Chennai merkezli borsa Giottuss, en büyük Hint borsalarından biri olarak isimlendiriliyor. Giottuss’tan evvel, bir öbür tanınmış Hint borsası olan Koinbazzar, 10 Ocak’ta Shiba Inu’yu listeledi. Bu sırada Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yüzde 4.49’luk bir paha kaybı ile 0.00003053 dolardan el değiştiriyor. Coin, piyasa pahası ile 13. Sırada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.