Kripto Bilgi

Shiba Inu, Robinhood Listelerinin Söylentilerinden Sonra %16 Arttı

Shiba inu (SHIB) Perşembe günü %16 yükseldi ve Robinhood’da bir listeleme söylentileri arasında büyük kripto para birimleri arasında kazanımlara öncülük etti.

Shiba inu fiyatları 0 dolara kadar çıktı. 00003 Perşembe günü Asya’nın erken saatlerinde bir satıştan önce. Shiba inu, 17 milyar dolarlık piyasa değeri ile on üçüncü en büyük kripto para birimidir.

Fiyat çizelgeleri, hareketin dirençten destek alan 0 $’dan bir sıçrama izlediğini gösteriyor. 000027. Bununla birlikte, fiyatlar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0’a ulaştığından beri %62 düştüğü için tokenler daha geniş bir düşüş trendinde kalmaya devam ediyor. 00008 Ekim 2021’de.

Shiba Inu fiyatları, sosyal medyada Robinhood listelerinin dolaştığı söylentilerinin ardından yükseldi. (Ticaret Görünümü)

Fiyat artışı, Robinhood’da bir listeleme söylentilerinin Twitter’da dolaşmasından kısa bir süre sonra geldi.

“Shiba Inu Robinhood listesinin şubat kadar erken geleceği söylendi”, ZeroHedge iş haberlerinin bir tweet’i okundu. Robinhood, yorum isteklerini geri göndermedi.

Robinhood CEO’su Vlad Tenev daha önce Ekim 2021’de etkili hisse senedi ticareti uygulamasında shiba inu’yu listeleme planlarını yalanlamıştı. “Önce güvenliğe geri dönüyor, doğru. Bu nedenle, genellikle yeni bir varlık ekleyen ilk kişi olmayacağız. CNBC’ye verdiği röportajda, “Bir dizi sıkı kriterden geçmesini sağlamak istiyoruz” dedi.

Ek olarak, shiba inu, ticaret hacimlerine göre Meksika’nın en büyük kripto borsalarından biri olan Bitso’da listelendi. Ancak, ticaret verilerinin gösterdiğine göre, duyuru fiyatları etkilemek için çok az şey yaptı.

Shiba Inu’daki artış, dogecoin (DOGE) gibi diğer memecoin’lerin son 24 saat içinde %14’e varan oranlarda kazanç sağladığını gördü. Binance Smart Chain’de verilen iki göğüs tokeni baby doge ve floki inu aynı dönemde %10 arttı.

Shiba Inu’daki artış, yaklaşık bir haftalık düşüşün ardından kripto piyasalarında daha geniş bir toparlanmanın ardından geldi. Federal Rezerv başkanı Jerome Powell, devletin bildirildiği gibi önümüzdeki aylarda enflasyonu azaltmak için önlemler alacağını söylediğinde Bitcoin Çarşamba günü 43.000 $ seviyesine yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.