Alt Coin

Shiba Inu Sevindiren Haberi Verdi: SHIB Uçuyor!

Ünlü göğüs coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB), bir müddettir yatay seyrediyordu. Bu durum, bir duyuru ile değişti. SHIB’in layer-2 tahlilinin halka açık testnet’inin yakında piyasaya sürüleceği bildirildi. Akabinde SHIB fiyatı 0.000022 dolardan 0.000029 dolara kadar yükseldi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Shiba Inu için yeni bir haber haber geldi

İşletmeler için Blockchain tahlilleri sağlayan Unification Foundation, yakın bir vakitte paylaşılan Medium gönderisinde Shiba Inu’nın layer-2 ölçeklendirme tahlilinin halka açık testnet’inin çok yakında piyasaya sürüleceğinin haberini verdi. Gönderilerinde aşağıdaki sözler yer alıyor:

Kapsamlı ağ, protokol ve yeni iştirak geliştirmelerine ek olarak, Unification Foundation, Shib Army ile ortaklaşa oluşturulan Layer-2 tahlili olan Shibarium’u geliştirmeye devam etmekten gurur duyuyor. Bununla, oyun için optimize edilmiş süratli düşük maliyetli süreçlere imkan tanıyor. Projenin ölçeği şimdi kesin bir vakit çizelgesinin yayınlanmasına müsaade vermese de, Shibarium’un özel test ağının ikinci sürümü yayında ve çok yakında halka açık bir testnet sürümü planları gündemde.

Aralık ayında geliştirici Eric M’in Shibarium’un “sessizce bırakılmayacağını” söyleyerek ölçeklendirme tahlilinin yakında görücüye çıkacağını belirtmişti. Akabinde Shibarium’un özel test ağının ikinci versiyonu başlatıldı. Shibarium, Ethereum gas fiyatlarının yüksekliğinden ötürü başvurulan bir tahlil oldu. Ayrıyeten Shiba Inu, oyun için de optimize edilmiş olacak. SHIB’in Ryoshi isimli kurucusu, BONE isimli bir tokenın Shibarium’daki birincil parite tokenı olarak kullanılacağını belirtti.

SHIB fiyatı sıçrama yaşadı

Yazım sırasında Shiba Inu, piyasa kıymeti ile birinci 100’de yer alan kripto para üniteleri ortasında en çok yükselen coin olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kripto paranın yükselişi yüzde 10 civarında hudutlu kalsa da SHIB’in paha artışı yüzde 23 civarında. Bu ivmenin ardındaki gelişmenin Unification Foundation açıklaması olabileceği düşünülüyor. SHIB, son 24 saatte 0.000022 dolardan 0.000029 dolara kadar çıkmayı başardı. Yazım sırasında 0.000027 dolardan el değiştiriyor. Haftalık karı ise yüzde 30’un üzerine yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.